Jak daleko posuną się gwiazdy, by zachować idealną sylwetkę? "Zauważyłam różnicę po niejedzeniu przez 16 godzin"

Te gwiazdy posuną się daleko by zachować smukłą sylwetkę. Ich rygorystyczne diety szokują. Celebrytki jedzą to od lat, by nie przybrać na wadze i zachować zdrową formę.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

By zachować idealną sylwetkę, gwiazdy Hollywood potrafią posunąć się do skrajnych wyrzeczeń. Taka postawa wymaga wiele siły woli, jedzenia zdrowych posiłków i wielu katorżniczych ćwiczeń.

Zobacz wideo Chodakowska wierzy w przemianę rysów twarzy poprzez dietę? "Ściema, ściema!"

Te gwiazdy od lat stosują rygorystyczne diety. Codziennie potrafią jeść praktycznie to samo

Jennifer Aniston słynie z posiadania ekstremalnie zdrowej diety i regularnego jedzenia stałych dań. Dodatkowo aktorka stosuje post przerywany, zwany również "oknem żywieniowym". Jakiś czas temu w Radio Times podzieliła się, jak dba o sylwetkę:

Stosuję głodówkę okresową, nie jem nic rano. Zauważyłam dużą różnicę po niejedzeniu niczego przez 16 godzin.

Kiedy już siada do posiłku, Jennifer, jak przyznała w wywiadzie z Elle z 2016 rok, zawsze je "jakąś formą sałatki z białkiem". Na kolacje również wybiera warzywa i białko. 

 

Victoria Beckham od lat je te same posiłki. Dzięki tym zasadom utrzymuje smukłą sylwetkę od lat

Projektantka mody i ex wokalistka Victoria Beckham to kolejna celebrytka, która słynie z rygorystycznej diety. Była gwiazda Spice Girls's, ujawniła, że wraz z mężem Davidem Beckhamem mają szczegółowe zasady, dzięki którym utrzymują smukłe sylwetki od ponad dwóch dekad. Jej mąż ma jednak inne od Victorii podejście do jedzenia.

Ja podchodzę do jedzenia i wina emocjonalnie. Kiedy jem coś wspaniałego, chciałabym, żeby każdy tego spróbował. Niestety, wziąłem ślub z kimś, kto je te same rzeczy od 25 lat. Odkąd ją poznałem je tylko ryby z grilla, warzywa gotowane na parze. Bardzo rzadko zdarzają się wyjątki.

David Beckham, były gwiazdor piłki nożnej dodał:

Jedyny raz kiedy zjadła coś z mojego talerza, to kiedy była w ciąży z Harper (w 2011 roki) i to była naprawdę niesamowita rzecz. To był jeden z moich ulubionych wieczorów. Nie pamiętam, co to było za danie, ale wiem, że już więcej tego nie zjadła.
 

Gwytneth Paltrow na śniadanie "je" kawę, a na lunch bulion. Jej ścisła dieta spotyka się z ostrą krytyką

Gwyneth Paltrow posiada jedną z najbardziej restrykcyjnych diet Hollywood. Kawa na śniadanie, bulion na lunch, a poza tym dużo warzyw – to elementy diety Gwyneth Paltrow. Aktorka opowiedziała o tym, jak się odżywia w podcaście The Art of Being Well, a jej wypowiedzi spotkały się z ostrą krytyką.

Rano wybieram rzeczy, które nie podwyższają poziomu cukru we krwi, więc piję kawę, ale na lunch naprawdę uwielbiam zjeść zupę.

– powiedziała Gwyneth Paltrow w podcaście. Aktorce, twórczyni kontrowersyjnej platformy Goop kolejny raz zarzuca się promowanie zaburzeń odżywiania.

Mówiąc o swojej ulubionej zupie, wyjaśniła: 

W ostatnim czasie najczęściej wybieram bulion z kości.
Staram się uprawiać sport przez godzinę, więc albo idę na spacer, albo wybieram pilates, albo ćwiczę z Tracy Anderson. (…) Potem na obiad staram się coś zjeść, zgodnie z dietą paleo. Wybieram więc dużo warzyw. To dla mnie naprawdę ważne, aby dbać detoks.
 

A wy? Co sądzicie o restrykcyjnych dietach gwiazd? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o: