Sposób Dody na świetną figurę? Nie pije kawy! Zamiast niej sięga po ten napój

Doda z każdym kolejnym rokiem coraz bardziej zachwyca swoją figurą. Zgrabne nogi, smukłe ramiona, płaski brzuch... - Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz - przyznaje. Co zatem robi, by być w tak doskonałej formie?

Więcej o gwiazdach i ich dietach znajdziesz na Gazeta.pl

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. 39-letnia gwiazda pochwalić się może świetną kondycją oraz niesamowicie zgrabną sylwetką. Nic więc dziwnego, że wiele internautek na Instagramie regularne wypytuje Dodę o to, jak wygląda jej dieta.

Zobacz wideo Doda korzysta z medycyny estetycznej. To jej ulubiony zabieg

Doda nie pije kawy. Zamiast niej rano sięga po inny napój

Doda w różnych wywiadach czy postach na Instagramie wielokrotnie wspominała o tym, że w jej diecie od lat nie ma miejsca na takie produkty, jak cukier, mięso, alkohol czy nabiał. W rozmowie z Krzysztofem Stanowskim przyznała, że nie pije także alkoholu. - Uważam, że kobiety po 30. roku życia nie powinny w ogóle pić alkoholu i jeść czerwonego mięsa - stwierdziła. Co ciekawe, Doda podobno nie pije też kawy, a zamiast tego sięga codziennie rano po napary ziołowe, które korzystnie wpływają na układ pokarmowy, wspomagają przemianę materii i poprawiają pracę jelit.

 
Zdecydowanie jesteś najpiękniejszą kobietą w tym kraju
Cóż za figura
Jaki brzuch!
Świetna figura
Wyglądasz jak milion dolarów

- piszą pod jej zdjęciami internautki oraz internauci.

Nie pije kawy, nie je cukru, mięsa i nabiału. Majonez je jednak łyżkami

- Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz - napisała w jednym z postów na Instagramie. Niedawno w jednym z wywiadów powiedziała z kolei o tym, czego sobie nie odmawia. - Ja bardzo tłusto jem. Natomiast nie jem cukrów. Mówiłam o tym milion razy, ze względu na to, że miałam chorą tarczycę, a nie mam jej, bo wyleczyłam ją jedzeniem. Wyeliminowałam laktozę, gluten i przetworzone produkty. To wpłynęło na wysmuklenie, więc moje mięśnie bardziej są "wydobyte'", jak się patrzy ja moją sylwetkę. Ale ja jem bardzo tłusto, sam majonez jem łyżkami - powiedziała w rozmowie dla portalu Świat Gwiazd. 

Więcej o: