Opalenizna powstrzymuje ją, by nie spać z facetami na pierwszej randce. "Nie zawsze działa"

Jedne kobiety specjalnie nie depilują się, inne zakładają "babcine galoty", a jeszcze inne zostawiają ogromny bałagan w pokoju. Wszystkie jednak mają jeden i ten sam wniosek, to i tak nie zadziała, jeśli emocje wezmą górę. Grunt, to robić wszystko zgodnie ze swoim sumieniem i tak, by było bezpiecznie.
Zobacz wideo Dlaczego nie podrywają jej mężczyźni i jak zmienił jej wizerunek związek z byłym mężem? Dagmara Kaźmierska w Wywiadzie Plotka

Każda kobieta ma swoje indywidualne zasady, których się trzyma, i których stara się przestrzegać, gdy umawia się na randki. Niektóre kobiety nie poruszają konkretnych tematów. Inne wybierają określone fasony lub wzory ubrań. Jeszcze inne mają zasadę, by zbyt wcześnie zanadto się nie spoufalać. Na pierwszej randce nie całują się, a już na pewno pilnują, by nie wylądować z ledwie poznanym mężczyzną w łóżku. Najważniejsze, to działać w zgodzie ze sobą i nie wyrządzać przy tym krzywdy drugiemu człowiekowi.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Randkowanie to ich pasja, ale postanowiły także edukować inne kobiety i przypominać o bezpieczeństwie

Pewne kobiety prowadzą wspólne konto na TikToku. Dzielą się często z obserwatorami swoimi randkowymi doświadczeniami i zasadami. Na jednym z filmików, jedna z kobiet, podzieliła się czterema niepodważalnymi zasadami randkowania. Po pierwsze, niech pierwsza randka odbędzie się w bliskim sąsiedztwie twojego miejsca zamieszkania. Po drugie, przyjdź na spotkanie wcześniej, niż mężczyzna. Po trzecie, postaraj się wcześniej sprawdzić mężczyznę, w sieci można czasem znaleźć wiele informacji. I po czwarte, udostępnij komuś zaufanemu swoją lokalizację. Przestrzeganie tych, kroków sprawi, że będziesz się czuła bezpieczniejsza. A w razie, gdyby coś ci groziło, lokalizacja powinna wiele ułatwić.

Kobieta podzieliła się swoim sposobem na przygotowanie do randki. Ma on jeszcze jeden cel, jednak nie zawsze działa

Innym filmikiem, jaki opublikowała ta sama kobieta, jest przygotowanie się do randki. Ubrana w sportowy top, ze specjalną rękawicą na jednej ręce, nakłada samoopalacz. Twierdzi, że robi to specjalnie nie na całym ciele, a głównie w miejscach, które będą widoczne i odkryte w czasie randki. Oprócz ładnego wyglądu, lepszego samopoczucia i większej pewności siebie, ma to jeszcze jeden, ważny dla kobiety, cel. Ma jej pomóc w tym, by na pierwszej randce nie zgodzić się na spędzenie wspólnej nocy. Jednak zakończenie filmiku, świadczy o tym, że silna wola niekiedy przegrywa, a randka kończy się inaczej, niż kobieta wstępnie planowała. Najważniejsze, że zawsze pamięta o bezpieczeństwie. W dzisiejszych czasach to niestety podstawa. Warto, żeby inne kobiety, również miały to na uwadze. Nie tylko te regularnie randkujące.

Więcej o: