Ależ zestaw w Lidlu za 69,90 zł! Odświeży każdą sypialnię. Zobacz, jakie oferuje Ikea i Homla

Już od czwartku w sklepach Lidla będzie można nabyć wiosenne komplety pościeli. Sprawdź, jakie modele przygotował dyskont. Podobne widnieją w Homli i Ikei.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dobór odpowiedniej pościeli jest bardzo ważny nie tylko ze względu na wygląd pomieszczenia, ale także w kontekście zdrowego i produktywnego snu. W końcu słynne powiedzenie "Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz" nie wzięło się znikąd. Podczas przeglądania gazetek promocyjnych wielu dyskontów natknąłem się na zestaw, który od czwartku będzie dostępny w Lidlu.

Zobacz wideo Nie wyrzucaj fusów od kawy. Zobacz, do czego mogą ci się przydać

Wygodny zestaw z Lidla. Wiosenne uderzenie

Po rozpoczęciu wiosny warto wziąć pod uwagę wymianę pościeli na bardziej żywy i lekki model, który wprowadzi tę porę roku także do domu. Świetną opcją może być zestaw, który za dokładnie dwa dni dostaniemy w Lidlu.

W jego skład wchodzi poszewka na poduszkę 70 x 80 cm oraz większa poszwa na kołdrę o wymiarach 140 cm x 200 cm. Komplet będzie dostępny trzech modnych wariantach. Marka oferuje także szersze egzemplarze, jednak wtedy ich cena jest nieco wyższa. Promocyjna oferta będzie obowiązywać tylko 4 maja.

pościel z Lidlapościel z Lidla screen lidl.pl

Wyprzedaż w Homla. Odśwież swoją sypialnię

Pozostając w wiosennym klimacie moim oczom ukazał się komplet pościeli, który widnieje na stronie internetowej Homla. Zestaw składa się z dwóch poduszkowych poszewek 70 x 80 cm oraz jednej, dużej poszwy na kołdrę 200 cm x 220 cm. To świetna opcja dla wielbicieli elementów dekoracyjnych bogatych w różnorodną kolorystykę. Pościel nada blasku szczególnie pomieszczeniom w jasnych barwach.

pościel z Homlapościel z Homla screen homla.com.pl

Top seller z Ikei. Kwiatowy wzór

Jeśli w twoja gusta bardziej wpisują się białe modele pościeli z niewielkimi urozmaiceniami, to być może zestaw z Ikei okaże się trafiony. Komplet składający się z powłoczek na poduszkę 70 cm x 80 cm oraz kołdrę 150 cm x 200 cm został stworzony z z mieszanki bawełny i lyocellu, która jest przyjemnie miękka w dotyku i zapewnia spokojny sen. Warto dodać, że oprócz kwiatowego wzoru na drugiej stronie produktu znajduje się motyw w malutkie kropeczki.

pościel z Ikeipościel z Ikei screen ikea.com

Więcej o: