Nie usuwa włosów z różnych partii ciała od 3 lat. Twierdzi, że dzięki temu zarabia krocie

Calita to tiktokerka, o której niedawno zrobiło się głośno w mediach. Wszystko za sprawą jej wyznania, które wzbudziło spore zainteresowanie. Kobieta zdradziła, że nie usuwa owłosienia z ciała już od trzech lat.

W ostatnich latach coraz więcej kobiet rezygnuje z usuwania owłosienia z różnych partii swojego ciała. Wiele z nich mówi o tym otwarcie w mediach społecznościowych. Jedną z nich jest Calita, która udziela się na platformie TikTok jako @calitafire3. Obecnie jej profilu obserwuje już blisko 20 tysięcy osób, a jej filmy zdobyły ponad 100 tysięcy polubień.

Zobacz wideo Czy ceny nad morzem bardzo skoczyły do góry?

Nie goli się od kilku lat. Uważa, że owłosione ciało jest piękne

Calita promuje w mediach społecznościowych akceptację owłosienia na ciele. Jak nietrudno się domyślić, postawa ta wzbudza dosyć spore kontrowersje. Ona sama od trzech lat nie usuwa włosów z różnych partii ciała - m.in. pach oraz okolic bikini. I jak zaznacza, jest bardzo zadowolona z tej decyzji. Jej zdaniem owłosione ciało jest po prostu piękne. Poza tym bycie owłosioną kobietą jest bardzo wyzwalające. 

Calita osiągnęła sukces w mediach społecznościowych. Jak podkreśla, stało się to dzięki jej włosom na ciele. Popularność w siedzie przełożyła się też na sporą pensję. - Włosy zapewniają mi 5-cyfrowy przelew każdego miesiąca. Dziękuję im - powiedziała na jednym ze swoich filmów na TikToku. 

Nie goli się od kilku lat. Uważa, że owłosione ciało jest piękneNie goli się od kilku lat. Uważa, że owłosione ciało jest piękne TikTok screeen: Calitafire13

Nie usuwa owłosienia od trzech lat. Co sądzi o tym jej partner?

Co ciekawe, wiele osób, które komentują filmy tiktokerki zaczęło zastanawiać się, co na ten temat myśli jej partner. Pojawiły się nawet opinie, że mężczyzna z pewnością jest zniesmaczony taką postawą. Calita podkreśla, że bawi ją fakt, że ludzie tak bardzo martwią się tym, co jej partner myśli na ten temat. I dodaje, że mężczyzna uwielbia jej włosy na ciele. 

Więcej o: