Jedna z bliźniaczek syjamskich jest w związku. Zdradziła, jak wyglądają jej randki

Bliźniaczki syjamskie z Meksyku są połączone korpusem. Mają po jednej nodze i po dwie ręce - i prawdopodobnie tak już zostanie. Próba rozdzielenia mogłaby skończyć się dla jednej z nich śmiercią. Szczegółami z życia codziennego Lupita i Carmen Andrade dzielą się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Jak się okazuje, nie wszystko muszą robić wspólnie.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lupita i Carmen Andrade urodziły się w Meksyku w 2000 roku. Bliźniaczki syjamskie mają ten sam układ rozrodczy, wątrobę i miednicę. Od 23 lat funkcjonują wspólnie, choć wiele rzeczy ich różni. O swojej codzienności opowiadają w mediach społecznościowych - ich profile na Instagramie śledzi już kilkaset tysięcy osób. 

Zobacz wideo [AUTOPROMOCJA] Bliźniaczki syjamskie z Janikowa były akcją PR-ową. Ten książę zabił cztery córki

Pozory mylą

Wydawać by się mogło, że 22-letnie bliźniaczki syjamskie wszystko muszą robić wspólnie. Okazuje się jednak, że mają zupełnie inne zainteresowania, uczęszczają na różne kierunki studiów i inaczej wyobrażają sobie przyszłą karierę zawodową. Jedna z sióstr planuje zostać pielęgniarką weterynaryjną, a druga technikiem weterynarii - podaje portal "WP". Różni je również podejście do związków miłosnych. 

 

Poszukiwanie miłości

Lupita deklaruje, że jest osobą aseksualną. Z kolei Carmen w 2020 roku założyła sobie profil na portalu randkowym i rozpoczęła poszukiwanie miłości. Właśnie tam poznała Daniela. Na pierwsze spotkanie z chłopakiem szła z pozytywnym nastawieniem, mimo że wcześniej zdarzało jej się odwoływać randki ze stresu. Otrzymywała bowiem wiele wiadomości, które sugerowały, że mężczyźni są zainteresowani związkiem z bliźniaczkami syjamskimi ze względu na pewien rodzaj fetyszu. Daniel okazał się inny. 

 

Razem, choć osobno

Obecnie Carmen i Daniel tworzą szczęśliwy związek. Są już razem od dwóch i pół roku, zamierzają nawet ze sobą zamieszkać. - Nie współżyją, ale rozmawiali o zaręczynach i wspólnym życiu - podaje "Onet". Z kolei Lupita cieszy się szczęściem siostry i nie ma jej niczego za złe. Gdy Daniel zostaje na noc, śpią w trójkę w jednym łóżku. - To zabawne, bo najczęściej to ja zasypiam później niż Lupita, ale kiedy Daniel nocuje, jest na odwrót. Ja zasypiam, a on rozmawia z moją siostrą - wspomina Carmen. Randki również bywają dla pary nieco problematyczne; by wynagrodzić siostrze czas, który poświęca na wspólne spotkania z Danielem, najczęściej Carmen prosi Lupitę, by to ona wybrała, dokąd pójdą na kolację lub co będą robić.

 

Źródła: "Onet", "WP", Instagram

Więcej o: