Klaudia El Dursi pozuje w kostiumie kąpielowym i butach do kolan. Fani podzieleni. "Kozaki w taki upał?"

Klaudia El Dursi zasłynęła jako prowadząca program "Hotel Paradise". Egzotyczna uroda i zgrabna sylwetka to jej znak rozpoznawczy. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie gwiazda zapozowała w stroju kąpielowym i kozakach. Fanom nie do końca przypadło do gustu takie połączenie.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Klaudia El Dursi w 2019 roku brała udział w 8. edycji "Top Model". Udział w programie otworzył jej drzwi do kariery i niedługo później została prowadzącą "Hotel Paradise". Widzowie Kuby Wojewódzkiego mogą ją też kojarzyć z roli wodzianki w jego talk-show. W maju startuje nowa edycja "Hotelu Paradise", więc ostatnie 2 miesiące gwiazda spędziła w Kolumbii, gdzie były realizowane zdjęcia.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o diecie w "Hotelu Paradise"

El Dursi w nietypowej stylizacji. Pozuje w stroju kąpielowym i kozakach

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Klaudia pozuje w stroju kąpielowym w panterkę. Do tego dobrała długie beżowe kozaki, które sięgają jej aż do kolan. Ma rozpuszczone włosy i kolczyki w kształcie koła, a w rękach trzyma kawałek arbuza. Z opisu do zdjęcia możemy się dowiedzieć, że przez ostatnie 2 miesiące El Dursi przebywała w Kolumbii, gdzie nagrywała nowy sezon programu "Hotel Paradise". Gwiazda przyznała, że nie zdążyła poznać kraju tak bardzo, jak by chciała, jednak będzie go bardzo dobrze wspominać.

Czy wrócę? Nie wiem... Ale bagaż doświadczeń bezcenny.
 

Klaudia El Dursi w Kolumbii. Kręciła nowy sezon "Hotelu Paradise"

Matka El Dursi jest Polką, a ojciec pochodzi z Libii. To właśnie jemu gwiazda zawdzięcza swoją egzotyczną urodę. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani chwalą sylwetkę Klaudii i jej stylizację. Znalazły się jednak osoby, którym strój modelki nie przypadł do gustu. Uważają, że w Kolumbii jest na tyle gorąco, że kozaki są tam zupełnie niepotrzebne. Połączenie ich z kostiumem kąpielowym dla kilku osób wydało się dziwne i niezrozumiałe.

Jezu, tak wyglądać to grzech. Wszystko idealne.
Kobieta torpeda.
Wow to absolutnie za mało!
Fajnie, ale chyba w tych butach ciepło.
Nie pasuje mi ta stylówka. Bikini i kozaki.
Po co kozaki w taki upał?
Więcej o: