Horoskop dzienny 5 maja 2023 r. Co może wydarzyć się w piątek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 maja. Czas szybko płynie, już za chwilę błogi wypoczynek dobiegnie końca. Jak potoczy się ten piątek? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Czeka Cię dziś miłe spotkanie po latach, wspomnienia powrócą jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Mówią, że stara miłość nie rdzewieje, ale czy tak będzie też w Waszym przypadku? 

Znaki zodiaku Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Jak cię postrzegają?

Horoskop dzienny - Byk

Zamiast fajerwerków czeka Cię dziś trudna rozmowa. Sprawy przybrały ostateczny obrót. Teraz tylko od Was zależy, jak potoczy się Wasza wspólna droga. Być może trzeba będzie poukładać wszystko od nowa. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Szukasz pomysłu na to, jak zarobić dodatkowe pieniądze? Pomyśl o swoim hobby, być może czas odkurzyć stare zabawki i sprawdzić co możesz na nich wyczarować. 

Horoskop dzienny - Rak

Czujesz, że czas przecieka Ci przez palce? Zejdź z kanapy i zaplanuj fascynującą wyprawę. Zabierz przyjaciół i ciesz się ostatnim wolnym weekendem. Teraz albo nigdy! To ostatni dzwonek przed nieuchronnym powrotem do szarej codzienności. 

Horoskop dzienny - Lew

Czasami los pokazuje nam, że nie tędy droga. Tak będzie też w Twoim przypadku. Nie bój się zrobić krok w tył, nie musisz brnąć dalej w historię, bez widoków na pozytywny koniec. 

Zobacz wideo Ile pieniędzy włożyć do koperty na komunię? [SONDA]

Horoskop dzienny - Panna

Miłość i przyjaźń kroczą często pod rękę. Być może Twój przyszły partner jest bliżej, niż myślisz. Nie musisz się bać, że nic z tego nie wyjdzie. Otwórz się na drugą osobę,  a los pozytywnie Cię zaskoczy. 

Horoskop dzienny - Waga

Ciągle szukasz szczęścia, ale trafiasz pod niewłaściwy adres? Nie trać nadziei, właśnie dziś los pozytywnie Cię zaskoczy. Ten piątek zapisze się złotymi zgłoskami w Twojej historii. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Postawisz dziś na generalne porządki, czas wpuścić nową energię do Twojego wnętrza. Wraz ze starymi przedmiotami i górą ubrań pozbędziesz się negatywnych emocji i zrobisz miejsce na to, co nowe. 

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. zdjęcie ilustracyjne, Shutterstock

Horoskop dzienny - Strzelec

Przed Tobą ważny projekt? Nie martw się, bo wszystko pójdzie dobrze. Lata przygotowań, znajdą swój pozytywny finał. Sukces Ci się należy, wszystko będzie dobrze. Po prostu się nie martw.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Poczujesz dziś, że wszystko jest możliwe. Wykorzystaj tę niesamowitą energię do realizacji śmiałych planów, na które zawsze brakowało Ci i czasu i odwagi. To jest dobry moment na odważne kroki i małą rewolucję w życiu.  

Te znaki zodiaku mają wyjątkowego pecha Trzy znaki zodiaku będą miały pecha w maju. Kogo opuści szczescie?

Horoskop dzienny - Wodnik

Czeka Cię dziś miły dzień w gronie przyjaciół. Przy okazji pojawi się ktoś nowy, kto skradnie serce Wodnika. Zapomnij o tym, co było i ruszaj do przodu. To jest ten moment. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Życie zaczyna sypać Ci pod nogi płatki róż zamiast cierni. Los właśnie się odwraca i teraz wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Myśl pozytywnie i idź śmiało, nie oglądając się za siebie. 

Więcej o: