Jak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła?" 51-letni aktor starzeje się jak wino

Facundo Arana był obiektem westchnień niemal całej damskiej części widowni serialu "Zbuntowany anioł". Dziś wcielający się w postać Ivo aktor ma 51 lat i zdaniem wielu kobiet teraz wygląda nawet lepiej niż przed laty.

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Serial "Zbuntowany Anioł" przed laty ściągał przed ekrany telewizorów miliony widzek i widzów na całym świecie, a aktorzy występujący w tej kultowej produkcji do dziś cieszą się sporą popularnością. Sukces telenoweli przeszedł najśmielsze oczekiwania i skromna produkcja z końca lat 90. wkrótce została sprzedana do ponad 80. krajów na całym świecie, a Natalia Oreiro i Facundo Arana, którzy odgrywali główne role, zyskali międzynarodową sławę.

Zobacz wideo Irena Wielocha ma 70 lat i jest wziętą modelką i influencerką. Pieniądze na smartfona zarobiła, jeżdżąc taksówką

Pamiętacie Ivo ze "Zbuntowanego Anioła"? Tak aktualnie wygląda Facundo Arana

Choć od premiery serialu minęło już ponad 20 lat, to wciąż wszyscy doskonale pamiętają głównych bohaterów - Milagros oraz Ivo, który był bożyszczem kobiet na całym świecie. Przystojny Facundo Arana skończył w tym roku 51 lat. Aktor aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 787 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat Facundo Arana bardzo się zmienił. Pod publikowanymi przez niego zdjęciami nie brakuje jednak komentarzy od internautek, które są zdania, że serialowy Ivo "starzeje się niczym dobre wino". 

 

Pod publikowanymi przez niego zdjęciami regularnie pojawia się wiele komentarzy od internautek:

Przystojny jak zawsze
Starzejesz się jak dobre wino
Lata mijają, a ty cały czas wyglądasz świetnie

- piszą.

Facundo Arana jest szczęśliwym mężem i ojcem

Po zakończeniu serialu wiele fanek myślało, że serial połączy Milagros i Ivo również w prywatnym życiu, a Natalia Oreiro i Facundo Arana wezmą ślub. Tak się jednak nie stało. Serialowy Ivo od lat jest mężem byłej modelki i prezenterki Marii Susini, którą poznał w 2007 roku. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie z kolei w roku 2012. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci - córki oraz dwóch synów, bliźniaków.

 

Facundo Arana postanowił także rozwijać swoją pasję do muzyki i w 2018 roku wydał swój pierwszy jazzowo-bluesowy album. Od wielu lat walczy także o prawa zwierząt, bierze udział w kampaniach społecznych i współpracuje z organizacją UNICEF. 

Więcej o: