"Królowa życia" schudła prawie 20 kg. Stosuje bardzo restrykcyjne zasady. "Jem tylko 2 posiłki"

Gwiazda programu "Królowe życia" Izabela Macudzińska zdradziła na Instagramie swój przykładowy jadłospis. Celebrytka w ostatnim czasie zrzuciła sporo kilogramów, co nie umknęło uwadze jej obserwujących.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Izabela Macudzińska pokazała się po operacji w Turcji - plastry i wycięte powieki

Izabela Macudzińska chętnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie furorę robią zdjęcia, na których pokazuje swoją niesamowitą metamorfozę. Właścicielka firmy odzieżowej schudła 17 kilogramów i zdecydowała się na zabieg z zakresu medycyny estetycznej.

 

Pod jej fotografiami można znaleźć wiele pochlebnych komentarzy na temat jej nowej sylwetki, ale zdarzają się też słowa krytyki. 

Widać ogromną przemianę w Pani sylwetce. Pamiętam jeszcze z dawnych odcinków 'Królowych Życia' jak ciężko było, a to utrzymać dietę, a to dyscyplinę do ćwiczeń, a tu proszę! Ogromne gratulacje, pani Izo
Będę nieoryginalna...i narażę się na hejt, ale ja wolę Panią Izę krąglejszą
Jaka chudzinka!

Czytamy. Fanki oczywiście dopytują, jak Izabeli Macudzińskiej udało się osiągnąć tak spektakularny efekt.

Już wiele razy wspominałam o tym pod postami. Jem bardzo mało, ale to bardzo, w tym tylko 2 posiłki bez śniadań i kolacji, unikam mięsa, nie jem nabiału

- odpowiedziała na jeden z komentarzy  gwiazda programu "Królowe życia". Bizneswoman przyznała, że jej waga spadła z 76 do 59 kg.

 

Wyjawiła, że do swojego menu wprowadziła wiele rodzajów owoców: m.in. winogrona, mango i borówki. Na jej talerzu czasem "goszczą" również sałatki oraz krewetki.

Zjem z jedną bułkę ciemną, tu jedynie jem z wędliną, czasem dodaję pomidora lub rzodkiewkę, to już jest jako posiłek. Już wiele razy wspominałam o tym pod postami. Jem bardzo mało, ale to bardzo, w tym tylko 2 posiłki bez śniadań i kolacji, unikam mięsa, nie jem nabiału

- odpisała kolejnej obserwującej Macudzińska.

Nieodpowiednia dieta może wyrządzić wiele szkód

Należy podkreślić, że "dieta", którą stosuje celebrytka, jest kontrowersyjna i mocno ryzykowna. Przy tak dużym deficycie wzrasta bowiem ryzyko późniejszego efektu jojo i poważnych skutków zdrowotnych. Dlatego też, nie powinno się naśladować tego typu praktyk. Nawet jeśli rezultat jest "spektakularny", konsekwencje zdrowotne w przypadkach niektórych z nas mogą być opłakane. 

 

Warto podkreślić, że organizm każdej osoby jest inny i wymaga indywidualnego podejścia do odchudzania - to absolutna podstawa. Jeśli więc chcemy przejść na dietę lub podjąć dany program ćwiczeń, należy wcześniej skonsultować się ze specjalistą. Przed przejściem bardzo często zaleca się np. badania krwi. 

Źródło: Instagram.com/justuniquebyisabel

Więcej o: