Kazał jej się przebrać na pierwszej randce. Jednak ten żenujący dzień zakończył się znacznie gorzej

Pierwsza randka niesie za sobą sporo przygotowań i emocji. Chcemy wypaść jak najlepiej. Mamy nadzieję, że początek nowej relacji przyniesie coś fajnego. Niestety nie każde spotkanie pozostawia za sobą miłe wspomnienia. Lepiej by było, gdyby randka Mawueny w ogóle nie doszła do skutku.
Zobacz wideo Sławomir i Kajra zdradzają, czy tęsknią za czasami zanim zostali rodzicami. "Dziecko w niczym nie przeszkadza"

Zazwyczaj, gdy kobiety umawiają się na pierwszą randkę przestrzegają kilku ogólnych zasad. Najpopularniejsze z nich, to wybranie miejsca, w którym będą również inni ludzie. Poinformowanie zaufanej osoby, o tym gdzie i o której się wybierają. Niektóre nawet wysyłają bliskim swoją lokalizację. Większość kobiet przykłada sporą uwagę do wyglądu i stroju, jaki wybiera na tę chwilę, chcą jednocześnie wyglądać ładnie, ale i wygodnie. Wszystko po to, by zapewnić sobie maksymalne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jednak czasem mimo starań, pierwsza randka, przebiega zupełnie inaczej od wymarzonego scenariusza.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lepiej było jednak zostać w domu

Mawuena mieszka w Londynie. Na swoim koncie na TikToku dzieli się z innymi swoją codziennością. Niedawno postanowiła szczegółowo opowiedzieć swoją randkę. Zapowiadało się miło i fascynująco. Pewnego dnia Mawuena spotkała mężczyznę, który jej się spodobał. On również wykazał zainteresowanie, więc postanowili się umówić na randkę. Na ten dzień kobieta zaplanowała zabieg na brwi, następnie miała wrócić do domu, przebrać się i udać na lunch. Tak też zrobiła. Postanowiła założyć bojówki i podkoszulek, nazywając je „bezpiecznym wyjściem" na „swobodną" pierwszą randkę. Umówili się, że mężczyzna po nią przyjedzie, a następnie udadzą się na lunch. Po przyjeździe jednak zmienił zdanie i stwierdził, że zrobią sobie przejażdżkę i wrócą na chwilę do niego, by mógł zmienić samochód. Ten drugi, miał mu lepiej pasować do stroju. To był dopiero początek żenującego dnia.

Żonaty estetyk zakończył randkę niespodziewaną wiadomością

Gdy już przesiedli się do innego samochodu mężczyzna bez cienia skrępowania stwierdził, że kobieta powinna się przebrać. Mawuena przyznaje, że była w szoku, jednak zrobiła to. W trakcie przebierania postanowiła zasięgnąć opinii przyjaciela, ten jednak był tego samego zdania, co mężczyzna. Uważał, że pierwotny stój kobiety nie był odpowiedni na pierwszą randkę. Kobieta założyła sukienkę i zażenowana wróciła do samochodu. Sam lunch okazał się wspaniały, choć kobieta przez cały czas odczuwała wstyd. A zakończenie spotkania jasno dało do zrozumienia, że z tej relacji nic nie będzie. Mężczyzna poinformował kobietę, że ma żonę i dziecko. Internauci najbardziej jednak zaciekawieni byli wyglądem stroju, na który kobieta zdecydowała się za pierwszym razem. Mawuena nie kazała długo na to czekać i spełniła prośby następnego dnia publikując kolejny filmik.

Więcej o: