Jennifer Lopez pokazała się w prześwitującej bluzce. Fani: "Spójrz na siebie"

Jennifer Lopez doskonale wie, jak wprawić w osłupienie swoich fanów. Ostatnio 53-letnia gwiazda opublikowała kilka zdjęć, które zrobiła przy okazji wizyty w jednym z programów telewizyjnych. Tylko spójrzcie, jak była ubrana! "O mój Boże".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Jennifer Lopez to jedna z najpopularniejszych kobiet w show-biznesie, która od 20 lat uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 243 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 24 lipca 2023 roku Jennifer Lopez świętować będzie swoje 54. urodziny i mimo upływu lat, niezmiennie zachwyca swoim wyglądem, a wiele jej fanek często zachwyca się i inspiruje stylizacjami, w których pokazuje się JLo.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia stare stylizacje. "Pierwszy i ostatni raz miałam tę torebkę, chociaż kosztowała fortunę"

Jennifer Lopez w prześwitującej bluzce. Fani nie mogą oderwać wzroku: "O mój Boże"

Jennifer Lopez udostępniła ostatnio na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć zrobionych przy okazji jej wizyty w programie "TODAY". Gwiazda po raz kolejny pokazała się w takiej stylizacji, że aż trudno oderwać od niej wzrok. JLo postawiła tym razem na monochromatyczny zestaw składający się w ołówkowej spódnicy oraz lekkiej, prześwitującej bluzki z bufiastymi rękawami w kolorze lazurowego błękitu. Stylizacja podkreśliła zarówno figurę Jennifer Lopez, jak i jej urodę.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

Ikona mody
Olśniewająca jak zwykle
Jak to możliwe, że ona jest prawdziwa?
Wyglądasz tak dobrze
O mój Boże! Zjawiskowa
Spójrz na siebie, wyglądasz cudownie
Jesteś marzeniem!
Zapierasz dech
Zawsze najlepiej ubrana
Wyglądasz nie z tego świata

- piszą.

Sekret świetnego wyglądu Jennifer Lopez

Jennifer Lopez swoją urodę oraz świetną kondycję zawdzięcza przede wszystkim dobrym genom. Ale nie tylko! Gwiazda bardzo dba o swoją dietę, a aktywność fizyczna jest nieodłączną częścią jej życia. Oprócz tego, ogromną uwagę przykłada do codziennej pielęgnacji ciała oraz odpowiedniego nawodnienia. Podobno każdego dnia wypija minimum siedem szklanek wody. 

Więcej o: