Kobieta zaczepiła ją podczas ćwiczeń. Wszystko przez strój. "Myślisz, że możesz chodzić w tym po siłowni?"

Kylen Sutten jak co dzień udała się na siłownię. Kobieta postanowiła nagrać przebieg treningu i przypadkowo uwieczniła w krótkim wideo komentarze nieznajomej, które dotyczyły jej ubioru. Takiej krytyki się nie spodziewała.

21-letnia Kylen Sutten jest mieszkanką jednego z miast w stanie Utah w USA. Kobieta podczas pobytu na siłowni została zaczepiona przez nieznajomą osobę, która skomentowała jej ubiór. Krytykantka nie wiedziała, że zajście zostało uwiecznione na nagraniu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ewa Chodakowska pełna motywacji. "Nie potrafię przestać fascynować się swoją pracą"

Ćwiczyła na siłowni, gdy zaczepiła ją nieznajoma. "Czy możesz okazać szacunek?"

Osoba, która podeszła do Kylen skrytykowała ją za to, że pokazuje jasnoniebieski, sportowy top "w miejscu publicznym". - Naprawdę myślisz, że możesz chodzić w tym po siłowni? - spytała kobieta. - Co? - odpowiedziała Kylen, która nie spodziewała się podobnego komentarza. - Jesteśmy w miejscu publicznym, czy możesz okazać szacunek? - usłyszała. Kylen wyglądała na zaszokowaną reakcją kobiety. Najpierw spytała, czy nieznajoma sobie żartuje, po czym podziękowała jej i powiedziała, że wszystko w porządku.

Jak podaje portal "DailyMail", Kylen stwierdziła, że dziwny incydent nie powstrzymał jej przed ukończeniem wyzwania polegającego na ćwiczeniu na siłowni przez 75 dni z rzędu. - Nie wiem, dlaczego mnie wybrała, ponieważ na siłowni były inne osoby, które miały na sobie znacznie bardziej odsłaniające ubrania — wyznała kobieta. Podejrzewa, iż padła ofiarą nieznajomej dlatego, że zwracała na siebie uwagę innych mężczyzn, w tym także jej partnera. - Może jej chłopak gapił się na mnie czy coś i to ją uruchomiło, nie wiem. Ale po prostu tam siedziałam, a ona podeszła do mnie i powiedziała to. To było dziwne.

Kylen stwierdziła, że żałuje, iż komentarz wywołał u niej taki szok. W przeciwnym razie postawiłaby się nieznajomej. - Nie było mi smutno, po prostu byłam zła na siebie, że się bardziej nie broniłam. - wyznała. Kobieta wyznała, że nie pozwoli, by podobne komentarze powstrzymały ją przed chodzeniem na siłownię i noszeniem tego, na co ma ochotę. - Często noszę topy z głębokim dekoltem i szorty, ale miałam na sobie tylko legginsy i top, który pokazywał trochę dekoltu. Zwykle pokazuję znacznie więcej — powiedziała.

Internauci pozostawili pod filmikiem sporo komentarzy. Większość nie zgadza się z komentarzem nieznajomej

W komentarzach pod filmikiem internauci wyrazili swoje opinie dotyczące ubioru Kylen. Wiele osób rozmyślało też nad tym, dlaczego nieznajoma dopuściła się podobnych komentarzy dotyczących jej stroju.

Szczęka mi opadła. To dzikie, że kobieta mówi coś takiego drugiej kobiecie.
'Czy możesz okazać szacunek?' Czy ona może okazywać szacunek? Noś to, co sprawia, że czujesz się pewnie i dziewczęco, wyglądasz świetnie.
Ona jest po prostu zazdrosna, bo jesteś wspaniała.
Poradziłaś sobie z tym z klasą. Ona musi trochę nad sobą popracować i trzymać się z dala od twoich spraw. Tak trzymaj.
Więcej o: