Panna Młoda zdruzgotana na własnym ślubie. "Zasada jest prosta, takich gości się wyrzuca"

Ten wymarzony dzień miał wyglądać zupełnie inaczej. Niestety dwie zaproszone kobiety wybrały takie kreacje, które sprawiły, że gwiazda wesela nie była jedna, a trzy. Internauci krytykują i przypominają: kolor biały zarezerwowany jest dla jednej osoby.
Zobacz wideo Karolina Pisarek o ślubie. Goście nie mają wyjścia, muszą się dostosować

Ślub i wesele to wielkie wydarzenie dla młodej pary. Zwłaszcza wiele kobiet podchodzi do tego dnia z wielką radością i ekscytacją. Dla wielu z nich, to spełnienie dziecięcych marzeń. Wymarzona suknia, dodatki, najbliżsi i idealny partner u boku. To dzień, w którym panna młoda czuje się najważniejsza, wszystkie oczy skierowane są na nią. Nie chce, by w tym dniu ktoś przyćmiewał jej radość i blask. Niektórzy zaproszeni goście przed przybyciem na ślub czy wesele zapoznają się ze zwyczajami, przesądami czy tradycjami, jakie obowiązują. Jeśli nie są czegoś pewni pytają pary młodej lub jej rodziców, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Jednak nie wszyscy przejmują się takimi sprawami.

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kreacje u gości sprawiły, że ten wyjątkowy dzień okazał się klapą

Pewnej pannie młodej w ogóle nie było do śmiechu na własnym weselu. Jedna z uczestniczek wesela, Isabella Santos Giha, uchwyciła smutek panny młodej i powód jej humoru, w tak wyjątkowym dniu. Okazało się, że dwie zaproszone kobiety, prawdopodobnie pochodzące z Boliwii, również postanowiły wyglądać w tym dniu pięknie. Jedna z nich wybrała białą, długą sukienkę z delikatnym kwiatowym wzorem, podczas gdy druga, postawiła na koronkową sukienkę maxi typu bardot w kwiatowy wzór, która spokojnie mogłaby uchodzić za ślubną. Te dwie kreacje sprawiły, że panna młoda nie potrafiła cieszyć się tym dniem. 

Kolor biały zarezerwowany jest dla panny młodej

Choć główny filmik, opublikowany jako pierwszy, szybko zniknął z sieci, internauci bardzo szybko zaczęli udostępniać je na swoich kontach na TikToku. Wielu z nich jest oburzonych zachowaniem zaproszonych kobiet. Innych skłoniło to do wspomnień o własnych weselach, które także zostały zepsute z powodu stroju gości. Wielu ludzi jest zdania, że kolor biały zarezerwowany jest pannie młodej. Założenie go przez gości świadczy o braku szacunku. Są takie dni, których nie da się powtórzyć ponownie. Paleta kolorystyczna i wybór sukienek w sklepach jest tak ogromny, że możemy zwyczajnie zrezygnować z założenia białej sukienki idąc na ślub i wesele jako gość. Dobrym pomysłem może być zapytanie panny młodej na kilka dni przed ślubem, czy nasz kolor sukienki będzie jej przeszkadzał. Jedne nie będą widziały problemu, a dla innych będzie to nie do przyjęcia i spowoduje, że będą chciały, by ich wymarzony dzień jak najszybciej się skończył. To tylko jedna noc, pozwólmy pannie młodej błyszczeć i być w centrum uwagi.

Druhna powinna była je obydwie wyrzucić.
Bramkarz na weselu to dobry pomysł.
Ja najbardziej nienawidzę tego, kiedy na zaproszeniu gościa jest napisane „bez dzieci", a oni wciąż je przyprowadzają.
Jestem kelnerem w sali bankietowej i czekam na dzień, w którym Panna Młoda poprosi mnie, żebym „przypadkowo" wylał kieliszek wina na kogoś w bieli.
Ludzie przyszli na mój ślub w dżinsach i dresach, co mnie zdenerwowało. Nie było ich na żadnych oficjalnych zdjęciach ślubnych.
Szczerze mówiąc, nie obchodziło mnie, co ktoś miał na sobie na moim ślubie. Chciałem tylko świętować ten wielki dzień z ludźmi, których kocham.
Więcej o: