Okazja w Pepco! Zestaw 10 sztuk kupisz za jedynie 3 zł. Podobny niezbędnik na lato w Carrefourze

Choć majówka już za nami, to sezon grillowy trwa w najlepsze. Jeśli planujesz imprezę razem ze znajomymi, te oferty na pewno cię zainteresują. Zadbaj o swoich gości, pozostając w duchu eko.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Maj utożsamiany jest z rozpoczęciem sezonu grillowego. Zapraszając gości na wspólne pichcenie smakołyków na ruszcie, musisz zadbać o odpowiednią zastawę. W takich sytuacjach dobrze jest sięgnąć po jednorazowe, ekologiczne naczynia.

Zobacz wideo Kiedy spadną ceny żywności w Polsce?

Promocja w Pepco. Kubeczki jednorazowe w różnych kolorach

W tym roku Pepco przygotowało promocyjną ofertę naczyń jednorazowych. Wśród nich najbardziej wyróżnia się promocja na kubki. Produkt o pojemności 220 mililitrów posiada certyfikat Forest Stewardship Counci - organizacji non-profit, gwarantującą, że drewno wykorzystane do produkcji kubeczków, zostało pozyskane w wyniku odpowiedzialnego gospodarowania.

Naczynia dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. W sklepach znajdziemy także kubki z nadrukami lub o innej pojemności. W tych przypadkach cena i ilość sztuk w zestawie może się różnić. Produkty można wykorzystać zarówno przy napojach zimnych, jak i ciepłych.

Kubki PepcoKubki Pepco https://pepco.pl/produkty/kubeczki-papierowe-10-szt-349683-2/

Biodegradowalne kubeczki z Carrefour. Ekologiczna opcja na grilla

Podobną promocję znajdziemy w Carrefour. W zestawie znajdziemy 12 przezroczystych kubeczków. Naczynia wykonane są z materiału pochodzącego z odnawialnych surowców roślinnych. Pojemniki wyróżniają się biodegradowalnością.  Ekologiczne kubeczki po wykorzystaniu należy wyrzucić do żółtego kubła, aby ponownie wróciły do obiegu.

Kubki CarrefourKubki Carrefour https://www.carrefour.pl/zakupy-niecodzienne/dom-i-ogrod/wyposazenie-domu/przyjecia-i-swiece/naczynia-jednorazowe/papstar-kubki-transparentne-do-zimnych-napojow-500ml-pla-12szt-

Kubeczki z Bricomarché w promocyjnej cenie. Kolorowy dodatek na grilla

Bricomarché również przygotowało promocję na naczynia jednorazowe. Zestaw złożony jest z 6 kubków wykonanych z plastiku, który w pełni poddaje się recyklingowi. To, co wyróżnia produkty, to ich kolory. Każde opakowanie zawiera jeden komplet w danym odcieniu.

Kubki BricomarcheKubki Bricomarche https://www.bricomarche.pl/kubek-do-zimnych-napojow-rainbow-200-ml-6-sztuk-ravi

Kupując kilka zestawów, jesteśmy w stanie skomponować zastawę w każdym kolorze tęczy. Naczynia mają pojemność 200 mililitrów i są przystosowane wyłącznie do napojów zimnych. Każdy kubeczek ma 8 cm wysokości i 7 cm szerokości.

Więcej o: