Pokazała swoją wymarzoną garderobę. Internauci zaskoczeni: nie każdego stać na taki luksus

Niektóre kobiety marzą o własnej garderobie, by móc zmieścić swoje ubrania, dodatki, ukochane buty czy markowe torebki. Ale nie Kate. Ta kobieta marzyła o kawałku przestrzeni, po to, by móc odpowiednio przechowywać swoją niecodzienną kolekcję. Podzieliła się efektem na TikToku, internauci nie kryją zaskoczenia.
Zobacz wideo Czy Danuta Martyniuk zatrudniła sprzątaczkę? Zdradziła, co robi w domowym zaciszu!

Budując dom lub wprowadzając się do mieszkania, mamy swoje marzenia, które chciałybyśmy zrealizować. Niektóre kobiety marzą o sypialni, inne planują swój kącik, w którym będą miały wszystko pod ręką i będą mogły pracować lub oddawać się swojemu hobby. Inne spełniają się, gdy mogą zaprojektować dziecięcy pokój z najdrobniejszymi szczegółami i w ulubionym stylu. Najpowszechniejsze z marzeń, jest chyba jednak to o posiadaniu własnej garderoby. Do tego wystarczy nawet niewielkie pomieszczenie, czasem mała wnęka w ścianie i można zaprojektować urocze przestrzenie do przechowywania. To wygodniejszy i znacznie łatwiejszy sposób przechowywania niż te w szafie.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Niecodzienne marzenie o garderobie

Kate była jedną z tych kobiet, które marzyły o swojej garderobie. Chciała tam zmieścić pewną kolekcję. Wiele kobiet marzy o garderobie, by w końcu pomieścić swoje buty, sukienki czy spódnice. Jednak nie Kate. Ta kobieta pragnęła mieć osobne pomieszczenie na swoją kolekcję pościeli. Wiedziała to od samego początku, zanim jeszcze zaczęła projektować swój wymarzony dom:

Jedną z pierwszych rzeczy, o których wspomniałam naszemu architektowi, kiedy zaczynaliśmy projektować nasz wymarzony dom, było to, że chciałam, aby nasza sypialnia miała garderobę na pościel.

Kate jest zwolenniczką pór roku. Wraz z każdą porą roku zmienia się w jej domu wystrój. Dba również o ciepłe zimowe kołdry, lekkie letnie koce, narzuty, zwykłe kołdry, zwykłe prześcieradła, prześcieradła flanelowe, poszwy na kołdry, poduszki czy poszewki na poduszki. A to wszystko trzeba gdzieś zmieścić i odpowiednio przechowywać. Efektem końcowym postanowiła podzielić się na swoim tiktokowym koncie.

Nie spodziewała się takiej reakcji internautów

Kate ma świadomość, że nie każdy posiada taką kolekcję. Ona jednak przyznaje, że moda i buty czy markowe torebki zupełnie jej nie interesują. Ma po prostu bzika na punkcie pościeli i dodatków. Sugeruje również, by inni projektując przestrzeń we własnym domu zadbali o odpowiednie przechowywanie własnej pościeli. Niektórzy są zachwyceni niecodziennym pomysłem kobiety. Inni jednak zareagowali krytycznie. Wytykają kobiecie, że nie każdego stać na takie luksusy, a pozwolić sobie mogą jedynie najbogatsi. Jak się okazuje, wielu się również przyznaje, że posiada jedną pościel na każdą porę roku i czasem zaledwie jeden, maksymalnie dwa komplety poszew na pościel. Nie widzą potrzeb, by to zmieniać. Zdaniem wielu ekspertów warto jednak zadbać o odpowiednią pościel na daną porę roku oraz o regularną zmianę poszew, ma to gwarantować lepszy sen i odporność organizmu. 

Więcej o: