Schudła 20 kg i poruszyła ważny temat. Kobiety dziękują jej za ten film

Silvia Perezmer to tiktokerka, która jakiś czas temu przeszła sporą metamorfozę. Kobiecie udało się zrzucić aż 20 kilogramów. Po schudnięciu na jej ciele pojawiło się mnóstwo rozstępów. Dla niej nie jest to jednak problem.

Szybkie przybranie na wadze czy schudnięcie może prowadzić do pojawienia się na ciele rozstępów. Na początku pojawi się cienka, czerwona lub fioletowa linia o innej fakturze niż skóra wokół niej. Większość z nich z czasem sama zanika i staje się mniej widoczna. Wyblakłe rozstępy mają zwykle jaśniejszy kolor niż otaczająca tkanka i są nieco błyszczące, jak blizna. W ostatnich latach temat ten jest coraz częściej poruszany w mediach. Wiele kobiet zachęca do akceptacji tego, jak na różnych etapach może zmieniać się nasze ciało. Jedną z nich jest Silvia Perezmer. 

Zobacz wideo Czy powinno wprowadzić się urlop menstruacyjny?

Ma ważną wiadomość dla kobiet

Silvia aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na TikToku (@silviaperezmer) śledzi już ponad 150 tysięcy osób, a filmy zdobyły blisko 5 milionów polubień. Kobieta dzieli się różnymi momentami ze swojego życia, a także zachęca do aktywności fizycznej i zdrowej diety. Jakiś czas temu Silvia przeszła metamorfozę. Udało jej się schudnąć aż 20 kilogramów. Kobieta wyznała, że po utracie wagi na jej ciele pojawiły się rozstępy. Jednak nie jest to dla niej żaden problem ani powód do wstydu. Co więcej, z dumą prezentuje je w mediach społecznościowych. Na jednym z najnowszych nagrań pokazała, jak obecnie wygląda jej ciało. - Oto moje znaki upiększające, które pokazują moją historię, moją ciężką pracę oraz poświęcenie - stwierdziła. I jak dodała, nagrała ten film dla młodszej siebie oraz dla innych kobiet, które nie czują się pewnie w swoich ciałach. 

"W przeszłości nie znosiłam moich rozstępów"

Nagranie cieszy się ogromną popularnością. Wiele kobiet dziękowało tiktokerce za takie treści. Jeszcze inne podzieliły się swoimi doświadczeniami. "Są piękne, nie wiem, dlaczego niektórzy tak ich nie lubią", "Dzięki za to nagranie. Mam też tak wiele rozstępów po schudnięciu i czasami czuję się z tym niekomfortowo", "Nie masz pojęcia, jak potrzebowałam tego filmu", "W przeszłości nie znosiłam moich rozstępów, teraz nawet je lubię" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod postem. 

Więcej o: