Pamiętacie Emmę z "Przyjaciół? W rzeczywistości grały ją bliźniaczki. Dziś mają już po 21 lat

Od premiery ostatniego odcinka "Przyjaciół" minęło już prawie 19 lat, jednak serial do dziś cieszy się ogromną popularnością. Fani sitcomu z pewnością pamiętają Emmę - córkę Rossa i Rachel. W rzeczywistości wcielały się w nią dwie dziewczynki. Bliźniaczki Cali i Noelle Sheldon kończą w tym roku 21 lat.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Choć, jak same przyznają, nie pamiętają nic z planu "Przyjaciół", bliźniaczki wcielające się w Emmę nadal darzą serial ogromnym sentymentem. Na ich profilach w mediach społecznościowych można spotkać wiele nawiązań do sitcomu. Jak potoczyły się ich kariery po udziale w popularnej produkcji?

Zobacz wideo Z sitcomów na oscarowe gale. Kariery genialnych aktorów czasami zaczynają się w telewizji

Na swoje 18 urodziny odpowiedziała Chandlerowi. "Właśnie przebudziłam się z najlepszej drzemki wszech czasów!"

W tym roku bliźniaczki Sheldon skończą 21 lat. Pomimo że nie pamiętają niczego z planu "Przyjaciół", często wspominają o serialu w internecie. Noelle nawiązała nawet do jednej ze scen sitcomu. W czwartym odcinku 10 sezonu bohaterowie urządzali przyjęcie urodzinowe dla córki Rachel i Rossa.

Serialowy ojciec Emmy chciał przygotować jej specjalny prezent - wideo z życzeniami na osiemnaste urodziny. Jubilatka słodko drzemała, gdy reszta przyjaciół nagrywała dla niej filmik. W tym momencie poirytowany Chandler rzucił tekstem, który na stałe wpisał się w pamięć fanów.

 
Cześć, Emma. Jest 2020 rok. Dalej sobie drzemiesz? 

W 2020 r. Noelle odpowiedziała mu w poście na Instagramie.  - Właśnie przebudziłam się z najlepszej drzemki wszech czasów! Wspaniałego 2020! - pisała młoda aktorka. Jej siostra, z którą na zmianę wcielała się w rolę Emmy, uhonorowała natomiast 25-lecie powstania serialu. W 2019 r. Cali podzieliła się zdjęciem zza kulis ze wspomnianego wcześniej odcinka. Swój post zatytułowała w ten sam sposób, co każdy odcinek sitcomu - "Ten, w którym wszystko się zaczęło".

 

Jak potoczyły się kariery bliźniaczek? Aktorki zagrały w popularnym horrorze

Po grze w sitcomie aktorki wystąpiły jeszcze w kilku innych produkcjach. Najpopularniejszą z nich był głośny horror "To my" w reżyserii Jordana Peela. Choć nadal łączą swoją przyszłość z aktorstwem, nie zamykają się też na inne ścieżki kariery.

Odpowiadając na pytania zadane przez użytkowników Instagrama, Cali jakiś czas temu przyznała, że chciałaby zostać neurochirurżką lub bioinżynierką. Noelle natomiast ma już na swoim koncie debiut reżyserki. Młoda artystka napisała i wyreżyserowała krótkometrażową produkcję "The Cure to Loneliness".

Więcej o: