Szpilki, kapcie, a może klapki? To, co wybierzesz, mówi o tobie więcej niż myślisz

Niemal każda z nas ma w wojej szafie ukochaną parę butów, które chętnie zakłada przy każdej możliwej okazji. Jaki rodzaj butów nosisz najczęściej? Odpowiedź może powiedzieć o tobie naprawdę wiele! Sprawdź, czy jesteś pewna siebie, ambitna czy może cenisz sobie przede wszystkim swój komfort.

Więcej podobnych testów znajdziesz na Gazeta.pl

Buty mogą podobno bardzo wiele powiedzieć o danej osobie, jej charakterze, osobowości czy podejściu do życia. Takich rzeczy nie można jednak brać za pewnik i wyrocznię, a do tego typu testów trzeba podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Sandra Kubicka: "Gdybym tak wyszła ubrana na Oscary, byłoby wow. W Polsce wyszło festiwalowo"

Szpilki i czółenka na obcasie

Najczęściej sięgasz po szpilki lub czółenka na obcasie? Jesteś więc osobą o barwnej osobowości, pewną siebie i lubiącą podkreślać swoją kobiecość. Cechujesz się także dużą determinacją, pracowitością i konsekwentnie dążysz do obranego przez siebie celu. Jesteś perfekcjonistką i w życiu stawiasz poprzeczkę wysoko sobie oraz innym.

Baleriny

Bardzo często nosisz balerinki? Masz duszę romantyczki. Jednocześnie tego typu obuwie pokazuje, że jesteś osobą praktyczną, a czasem nieśmiałą i utrzymującą dystans. Cenisz sobie wolność. Jesteś kobietą, która zawsze stara się być uprzejma dla innych ludzi. Potrafisz uważnie słuchać, budować trwałe i wartościowe relacje.

Buty sportowe i trampki

Jesteś osobą pełną energii, lubisz działać i nie przepadasz za bezczynnym siedzeniem. Stawiasz sobie cele i po kolei osiągasz każdy z nich. Bywają jednak i takie sytuacje, że wolisz pozostać w cieniu. Jesteś towarzyska i niezwykle łatwo nawiązujesz kontakty z innymi. Masz szerokie grono znajomych i przyjaciół.

Klapki

Jesteś pewna siebie, bezpośrednia, cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo. Doskonale zdajesz sobie sprawę ze swojej kobiecości. Na co dzień unikasz konfliktów i dbasz o harmonię w swoim życiu. W przyjaźni cenisz sobie jakość, a nie ilość. Wolny czas uwielbiasz spędzać z najbliższymi.

Więcej o: