Pod białą bluzkę włożyła czerwony biustonosz sportowy. Prosty trik rozwiązuje popularny problem

Prześwitujący biustonosz spod białej bluzki? Z takim modowym problem z pewnością spotkała się niejedna z nas. Pewna Instagramerka postanowiła się podzielić się trikiem, dzięki któremu odejdzie on w zapomnienie.

Biały T-shirt to obowiązkowa pozycja w każdej kobiecej szafie. Jest to uniwersalny outfit, który będzie doskonale pasował w niemal każdym zestawieniu. Częstym kłopotem jednak jest prześwitujący spod białej bluzki biustonosz, szczególnie gdy udajemy się na ważne spotkanie. Podpowiadamy trik, dzięki któremu nie będziesz musiała się martwić kolorem biustonosza.

Zobacz wideo Nie lubisz, gdy ramiączka stanika wystają ci spod bluzki? Wystarczy ten jeden trik

Jak uniknąć wpadki z prześwitującym biustonoszem? Instagramerka ma na to świetny sposób

Aby uniknąć wtopy, wiele kobiet zakłada pod białą koszulę cielisty lub biały biustonosz. Taki zabieg sprawia, że pod cienkim materiałem jest on mniej widoczny. Instagramerka posługująca się nickiem girlishtutorials pokazuje, że istnieje prosty trik, dzięki któremu zapomnisz o prześwitującej górnej części garderoby.

Kobieta przekonuje, że założenie sportowego topu sprawi, że zleje się on z kolorem skóry i stanie się ledwo widoczny. Udowadnia, że trik działa nawet w przypadku czerwonego topu. Pamiętajmy jednak, żeby wybierać stonowane kolory, gdyż intensywna lub jaskrawa czerwień może nie przynieść oczekiwanego rezultatu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Zamiast białego biustonosza załóż sportowy top. Zapomnisz o prześwitującej bluzce

Film polubiło ponad 700 osób, a nagranie udowadnia, że zaproponowany przez instagramerkę trik działa.

W tym triku chodzi o gładkość materiału. Gdybyśmy założyły biustonosz w białym kolorze, krawędź miseczki nadal byłaby widoczna.
Fajny pomysł. Przetestuję z różowym.
Zwykły biustonosz się odznacza. Tutaj chodzi o to, że sportowy top jest gładki.
Więcej o: