Anna Powierza pokazała zdjęcia po operacji. Wycięła sobie fragmenty powiek. "Szok"

Anna Powierza pokazała na Instagramie efekty plastyki powiek, której poddała się w ostatnim czasie. - Tak jak za nic bym nic w siebie nie wstrzyknęła, tak wycinanie to zupełnie inna bajka - przyznała. Jak teraz wygląda? Fani nie mają wątpliwości: "20 lat mniej".

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Anna Powierza lata temu zyskała sympatię widzów grając Czesię w serialu "Klan". Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 46 tys. osób, z którymi aktorka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Ostatnio Ania Powierza podzieliła się nagraniem, na którym pokazała efekty oraz proces rekonwalescencji po zabiegu, który niedawno przeszła.

Zobacz wideo Mówiło się, że gwiazdy robią sobie cesarkę na żądanie, bo w pakiecie mają plastykę brzucha. Lekarz rozwiewa wszelkie wątpliwości

Anna Powierza zdecydowała się na plastykę powiek. Fani: "Wyglądasz bosko"

Anna Powierza zdecydowała się na zabieg blefaroplastyki, który polega na usunięciu nadmiaru fałdu skórnego z powiek. Aktorka postanowiła pokazać, jak wyglądała tuż po zabiegu i przez cały proces rekonwalescencji, aż po efekt końcowy. - I owszem! Zrobiłam to! Tak jak za nic bym nic w siebie nie wstrzyknęła, tak wycinanie to zupełnie inna bajka. Tym razem cudna pani doktor wycięła nadmiar skóry na powiekach. Czy wy macie świadomość, że ten zabieg można zrobić na NFZ? Jeśli macie w planach wycięcie powiek, sprawdźcie, czy nie kwalifikujecie się że względów zdrowotnych. Czeka się długo, ale warto! Pomimo tego, jak wyglądałam, czułam się wspaniale. Sama byłam zdziwiona, ale nawet zaraz po operacji nic nie bolało. No, może tylko serce tych osób, co mnie w owym czasie widziały. Byli pewni, że te siniaki mam po naprawdę solidnym mordobiciu. Starałam się nie wychodzić z domu, ale wiadomo. Wychodziłam. W oksach, żeby nie straszyć - napisała.

 

Reakcja internautek oraz internautów na post, który opublikowała Anna Powierza 

Pod postem aktorki pojawiły się liczne komentarze zarówno od internautek, jak i internautów. Część osób podzieliła się swoimi wrażeniami po takim zabiegu, inne komplementowały wygląd aktorki, a niektóre po prostu podziękowały jej za udostępnienie w sieci takiego posta. 

Też jestem po i uważam, że to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić
Szok, 20 lat mniej
Aniu... Blefaroplastyka jest jednym z najfajniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Wiem coś o tym. Wyglądasz bosko!!!
Efekt super
Ten zabieg poprawia wbrew pozorom nie tylko urodę, ale jakość życia. Opadająca powieka to nie tylko problem estetyczny, jak myślą niektórzy, ale też zdrowotny
Dziękuję za ten wpis
Mega, dziękuje za ten post
Super, opadające powieki potrafią utrudnić życie i funkcjonowanie. Efekt - rewelacja

- piszą.

Więcej o: