Natasza Urbańska w odważnym kombinezonie. Fani nie mogą oderwać wzroku: "Magia"

Natasza Urbańska doskonale wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Ostatnio pokazała na Instagramie kadry z teatru, na których ubrana była w odważny, podkreślający figurę kombinezon. Co za figura! Jak ona to robi?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Natasza Urbańska jest polską piosenkarką, tancerką, aktorką filmową i teatralno-musicalową, a także prezenterką telewizyjną. Od 1993 roku związana jest z z teatrem muzycznym Buffo. Natasza Urbańska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 156 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Chodakowska wierzy w przemianę rysów twarzy poprzez dietę? "Ściema, ściema!"

Natasza Urbańska zachwyca sceniczną kreacją. Co za figura!

Aktualnie Natasza Urbańska występuje w spektaklu "Mistrz i Małgorzata" teatru Buffo. Na Instagramie udostępniła ostatnio kilka kadrów z występu. Uwagę zwraca sceniczna kreacja, którą miała na sobie, czyli dopasowany cielisty kombinezon wyszywany kryształkami. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Natasza Urbańska prezentuje się obłędnie. - Ona jest dowodem na to, że można przejść przez piekło i nadal być aniołem #Mistrz&Małgorzata akt fot. Tomasz Stańkowski - napisała.

Pod postem posypały się komplementy:

Magia
Niesamowita
Szkoda że nie da się zrobić konkursu piękności wśród aniołków, bo wtedy byś wygrała
Natasza wyglądasz Skarbie zjawiskowo
Pięknie!!!

- piszą fani.

 

Jak Natasza Urbańska dba o swoją figurę?

Natasza Urbańska może pochwalić się świetną formą, a wiele obserwujących ją kobiet zastanawia się, jak artystka dba o kondycję. Okazuje się, że sto i za tym nie tylko aktywny tryb życia, lecz przede wszystkim zdrowe żywienie. - Ja po prostu od zawsze lubiłam się zdrowo odżywiać. Ja nigdy nie jadłam fast foodów, to dzięki moim rodzicom. Nigdy mnie tam nie prowadzili, ja tam Kalinki też nie prowadzę. Zwracamy uwagę na to, co jemy - powiedziała w jednym z wywiadów. - Ćwiczę z Chodakowską, pożyczam od niej ćwiczenia. Podziwiam ją, jest niesamowita. Ona dodaje tyle energii pozytywnej i po prostu muszę codziennie pół godzinki z nią spędzić - dodała.

Więcej o: