Siostra Madeleine McCann po raz pierwszy pokazała się publicznie. "To smutna okazja"

3 maja minęło 16 lat od zaginięcia Madeleine McCann. Mimo że w ostatnich latach w sprawie pojawiło się wiele nowych tropów, nadal nie wiadomo, co stało się z Brytyjką. W momencie zaginięcia Madeleine jej siostra Amelie McCann miała niespełna dwa lata. Po 16 latach dziewczyna zabrała głos.

Madeleine McCann miała młodsze rodzeństwo. To Amelie i Sean, którzy w momencie zaginięcia siostry mieli zaledwie dwa lata. Do tej pory Państwo McCann nie pokazywali publicznie swoich dzieci. Jednak ostatnio siostra zaginionej w końcu zabrała głos.

Zobacz wideo Czy powinien zostać wprowadzony urlop menstruacyjny?

Siostra zaginionej zabrała głos

Amelie McCann ma obecnie 18 lat. Niedawno dziewczyna pojawiła się na czuwaniu, które zorganizowano ku pamięci jej zaginionej siostry. W czasie uroczystości podziękowała wszystkim za przybycie. - Miło, że jesteśmy tutaj wszyscy razem, jednak to bardzo smutna okazja - powiedziała córka McCanów. Zobaczcie, jak teraz wygląda nastolatka:

Zaginięcie Madeleine McCann

Czteroletnia Madeleine zaginęła wieczorem 3 maja 2007 roku, gdy rodzice wraz z przyjaciółmi byli na kolacji w restauracji. Mimo że dziewczynka oraz jej rodzeństwo zostali sami, dorośli twierdzą, że odwiedzali ich od czasu do czasu, aby sprawdzić, czy wszystko z nimi w porządku. Przy kolejnych odwiedzinach około 22 matka Madeleine zorientowała się, że 4-latki nie ma w pokoju. Po krótkich poszukiwaniach zawiadomiono policję, która natychmiast wszczęła śledztwo. Najpierw przesłuchano rodziców dziewczynki, a następnie kilku ich przyjaciół. Sprawa niemal natychmiast stała się bardzo głośna - odbiła się wielkim echem w mediach na całym świecie. Śledztwo prowadzone przez portugalską policję zostało po latach umorzone. Sprawą zajęła się brytyjska policja, która w roku 2011 ponownie zaczęła szukać Madeleine. Ostatecznie nadal jednak nie udało się wyjaśnić tajemnicy jej zniknięcia.

Więcej o: