Sławomir schudł już 13 kg. Powód? "Ma kizi-mizi, kiedy chce"

Sławomir Zapała i Magdalena Kajra Kajrowicz od kilkunastu lat tworzą zgodne małżeństwo. Znani są ze swojego poczucia humoru oraz dystansu. Jakiś czas temu udzielili krótkiego wywiadu, w którym aktor przyznał, że sporo schudł. Powód, dla którego podjął się odchudzania, może rozbawić.

Sławomir i Kajra to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w świecie polskiego show-biznesu. Oboje znani są z poczucia humoru oraz dystansu do siebie. Jakiś czas temu piosenkarz zrzucił 13 kilogramów. W krótkiej rozmowie z rozbrajającą szczerością przyznał, co go do tego zmotywowało.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sławomir i Kajra opowiedzieli o rodzicielstwie, "Cudowronku" i... kryzysie wieku średniego [MAMY CZAS]

Wspólnie żyją i pracują. Tworzą udane małżeństwo od 12 lat

Sławomir i Kajra tworzą parę nie tylko na polu zawodowym, ale także osobistym. Razem pracują, występują, śpiewają w gatunku rock polo oraz są małżeństwem od 12 lat i wspólnie wychowują syna Kordiana.

 

Jakiś czas temu gościnnie pojawili się w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie wykonali nagrany wraz z Marcinem Wyrostkiem utwór "Będę z nią". Po programie udzielili krótkiego wywiadu. Sławomir zdradził w nim, jak żona zachęciła go do odchudzania.

Sławomir zrzucił 13 kg. Zdradził, że zmotywowała go żona. "Bez marudzenia i bez narzekania"

Sławomir i Kajra udzielili krótkiego wywiadu dziennikarce portalu "Świat Gwiazd". W trakcie rozmowy opowiedzieli chwilę o swoim związku oraz synu, a poza tym aktor wyznał także, że udało mu się schudnąć aż 13 kg. Na pytanie, w jaki sposób tego dokonał, przyznał, że podjął się wyzwania, które rzuciła mu żona. - Jeśli Sławomir zrzuci 15 kg, to ma kizi-mizi kiedy chce. Bez marudzenia i bez narzekania — zacytował Kajrę. Oznacza to, że do upragnionej wagi pozostały mu zaledwie 2 kg.

Razem żyją i występują. Jaki jest według nich sekret udanego związku?

Para opowiedziała także o tym, jak udaje im się połączyć życie osobiste z zawodowym, kiedy niemal każdą chwilę spędzają razem. Zgodnie stwierdzili, że najważniejszy jest fakt, że się po prostu lubią, a to, co robią, sprawia im przyjemność. Piosenkarz przyznał, że dopiero we dwójkę udało im się osiągnąć sukces i choć czasami mają siebie dość, przyjaźń wiele ułatwia. Kajra z kolei dodała jeszcze, że najważniejsze to rozmawiać i dbać o związek, który się ma. 

Więcej o: