Michał Żebrowski zdradził imię córki. "Niech padnie to wreszcie"

Michał i Aleksandra Żebrowscy od lat tworzą zgodne i uwielbiane przez fanów małżeństwo. Chętnie dzielą się życiem codziennym bez filtra i zbędnego lukrowania. W 2022 roku na świat przyszła ich córeczka, jednak przez długi czas nie chcieli zdradzić jej imienia. Dopiero ostatnio wyjawił je aktor.

Michał Żebrowski udzielił wywiadu w programie "Monika Olejnik. Otwarcie", w którym m.in. opowiedział o swoim życiu rodzinnym. Po raz pierwszy zdradził także imię najmłodszego dziecka, którego doczekał się z żoną, Aleksandrą Żebrowską. Jak brzmi?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Michał i Aleksandra Żebrowscy mają czwórkę dzieci. Nie chcieli zdradzić imienia córki

50-letni Michał Żebrowski to popularny i lubiany aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, a także dyrektor Teatru 6. piętro. W 2009 roku poślubił o 15 lat młodszą Aleksandrę, z którą doczekał się czwórki dzieci. Para znana jest z poczucia humoru oraz dystansu do siebie. W mediach społecznościowych chętnie publikują treści związane z życiem codziennym oraz zawodowym. Jednak jedną informacją nie chcieli podzielić się z fanami przez niemal rok. Chodziło o imię ich najmłodszej pociechy, córeczki. Zdradził je dopiero Michał Żebrowski w rozmowie z Moniką Olejnik.

 

Michał Żebrowski zdradził imię córeczki. "Niech padnie to imię wreszcie"

Michał Żebrowski udzielił wywiadu w programie "Monika Olejnik. Otwarcie", podczas którego opowiadał nie tylko o swojej pracy, zainteresowaniach, ale także życiu rodzinnym, a przede wszystkim ojcostwie. Przyznał, że choć stosunkowo późno został tatą, jest ojcem świadomym, a przy tym wręcz "psychotatą", który zna dokładne daty urodzin, imienin, a także wszystkie inne ważne informacje dotyczące swoich dzieci. Co więcej, w końcu także zdradził imię najmłodszej pociechy i równocześnie jedynej córeczki, która przyszła na świat 30 lipca 2022 roku.

Łucja. Niech padnie to imię wreszcie

- powiedział, wymieniając po kolei "piątkę swoich dzieci" - 13-letniego Franka, 10-letniego Henryka, 3-letniego Feliksa, Łucję oraz na koniec, żartobliwie, Teatr 6. piętro, którego od 13 lat jest dyrektorem. Oprócz tego w typowy dla siebie, swobodny sposób opowiedział o swojej relacji z żoną, Aleksandrą Żebrowską, oraz poruszał z dziennikarką tematy bardziej światopoglądowe, kulturowe. Porozmawiali także o książkach.

Więcej o: