8 sztuczek modowych, które używa Kate Middleton. Nieskazitelny wygląd i "żadnych wpadek"

Bielizna nie może być widoczna, kapelusz musi ściśle przylegać do głowy, bluzka pomimo ruchu powinna zostać na swoim miejscu. To tylko niektóre z królewskich zasad dotyczących ubioru. Ekspertka od mody wyjaśnia z jakich sztuczek korzysta księżna Kate i jakie wnioski wyciągnęła ze swoich wpadek modowych.
Zobacz wideo Jak to jest być Kate i Williamem? Wcale nie tak prosto, jak może się wydawać

Wielu ludzi podgląda w sieci Kate Middleton. Jej styl zachwyca i inspiruje kobiety na całym świecie. Zawsze nienaganna, odpowiednio ubrana, wszystko do siebie dopasowane, eleganckie, a jednak wciąż skromne. W dniu koronacji króla Karola III oczy milionów ludzi będą zwrócone w stronę rodziny królewskiej, a zwłaszcza jej ulubionych członków - Kate, Williama oraz ich trójki dzieci. Dlatego też, ekspertka od mody, Abby McHale, postanowiła właśnie teraz ujawnić z jakich sztuczek korzysta Kate, by zawsze czuć się komfortowo, świetnie wyglądać i uniknąć wszelkich możliwych wpadek. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ekspertka dzieli się trikami modowymi, których używa Kate Middleton

Po pierwsze rajstopy. Nadają nogą ładny koloryt oraz blask. Kate często nosi buty na obcasach, a to może powodować poślizgnięcia, dlatego wybiera te rajstopy, które mają lepkie podeszwy. Chodzenie na obcasach, zwłaszcza codzienne i kilkugodzinne, może powodować bolesne skurcze, obtarcia i powodować powstawanie pęcherzy. Dlatego kobieta, dla wygody i komfortu, nosi skórzane pluszowe wkładki. Gdy Kate, kilka miesięcy po ślubie, pokazała się w czasie wyjazdu ze swoim mężem Williamem w uroczej żółtej sukience, podmuchy wiatru spowodowały, że odsłoniła więcej ud, niż powinna. Od tego czasu Kate używa specjalnych ciężarków do ubrań. Przyszywa się je do rąbków spódnic i sukienek, a wiatr nie stanowi już ryzyka. 41-latka słynie z tego, że nosi często obcisłe ubrania i przylegające sukienki. By uniknąć niekomfortowych odznaczeń od bielizny na ubraniach, wybiera bezszwową bieliznę.

 
 

Zabronione jest, by członkowie rodziny królewskiej pokazywali swoją bieliznę. Ramiączka od stanika również się do tego zaliczają

Według ekspertki od mody, od czasu pandemii Kate wprowadziła do swojej garderoby body. Jest obcisłe, ale lepsze od bluzek, ponieważ jest schowane w spodniach, a dzięki swojemu zapięciu, nie powoduje żadnego przesuwania się podczas ruchu czy gestykulacji. Jedną z królewskich zasad jest brak zgody na pokazywanie bielizny. Ramiączka od stanika także muszą zawsze pozostać niewidoczne. Można to zrobić używając biustonoszy bez ramiączek. W przypadku Kate rozwiązaniem jest wszywaniem biustonoszy w niektóre części ubrań. Każdy, kto jest na bieżąco z wydarzeniami i uroczystościami na dworze królewskim wie, że Kate Middleton często nosi kapelusze i fascynatory. Aby włosy pozostały w idealnym stanie, a nakrycie głowy nie spadło, w tym celu montowany jest do niego specjalny grzebień, tak by pozostawał poza zasięgiem wzroku innych ludzi. 

 

Co ciekawe, wiele z modowych trików używanych przez księżną Kate można bardzo łatwo odtworzyć, ponieważ są dostępne w popularnych sklepach w Wielkiej Brytanii lub można je znaleźć na popularnej stronie zakupowej Amazon. Wiele kobiet twierdzi, że poznanie tych trików znacznie ułatwiło im życie i poprawiło codzienny komfort.

Źródło: thesun.co.uk

Więcej o: