Najmłodszy astrolog świata o tym, co nas czeka w 2023 roku. To on przewidział pandemie

Abhigya Anand uznawany jest za cudowne dziecko Indii. Wielu uważa go za najmłodszego astrologa świata. Największą sławę zyskał w 2020 roku, gdy w jednym z filmików na Youtue przepowiedział pandemię. Co więcej, chłopak przewidział również wojnę w Ukrainie. Teraz mówi o tym, co czekać nas będzie w kolejnych latach. Inflacja i drożyzna to dopiero początek.

Więcej podobnych informacji znajdziecie na Gazeta.pl

Wielu z nas obawia się tego, co przyniesie nam przyszłość. Niektórzy zastanawiają się, czy po tym wszystkim, co nas w ostatnim czasie spotkało tj. pandemia koronawirusa czy wojna w Ukrainie, czeka nas coś pozytywnego. Wizjonerzy i astrologowie od dłuższego czasu mówią, że niestety kolejne lata wcale nie będą łatwiejsze. Oczywiście pamiętajcie, by takie przepowiednie traktować z przymrużeniem oka. Dziś sprawdźmy, jaka przyszłość nas czeka według najmłodszego astrologa na świecie Abhigya Ananda.

Zobacz wideo Wróżka przepowiedziała coś Małgorzacie Rozenek. Spełniło się

Abhigya Anand. Cudowne indyjskie dziecko

Abhigya Anand ma obecnie 15 lat. Jego rodzice już po narodzinach zauważyli, że jest wyjątkowym dzieckiem. Dlatego chłopiec od najmłodszych lat chodził do szkół, gdzie uczył się astrologii. Dzięki temu teraz może wykorzystywać swoją astrologiczną wiedzę i przepowiadać przyszłość. Co ciekawe, jego przepowiednie regularnie się sprawdzają. Dzięki temu miliony ludzi z całego świata ufa mu i wyczekuje kolejnych wizji i przepowiedni. Tym razem Anand mówi, co nas może jeszcze spotkać w 2023 roku.

Abhigya Anand. Przepowiednie na 2023 rok

Nie da się ukryć, że jedna z wizji chłopca na 2023 rok już się sprawdza. Chodzi o kryzys, który został wywołany przez Rosję, a który wywiera wpływ na cały świat. Choć wojna toczy się na terenie Ukrainy, to wiele innych krajów również odczuwa jej skutki. Zdaniem Ananda nie ma co liczyć na jej szybkie zakończenie. Co więcej, według niego już w niedalekiej przyszłości, bo w latach 2029-2032 może dojść do eskalacji walk w Ukrainie, które przerodzą się w powszechną wojnę

Niestety, to nie jedyne co nasz czeka w 2023 roku. Według młodego astrologa powinniśmy już wkrótce spodziewać się globalnego kryzysu ekonomicznego, który doprowadzi do głodu i nędzy. 

Doprowadzi to do wielu chorób.

- przepowiada Abhigya Anand.

W 2023 roku poza kryzysem ekonomicznym możemy również spodziewać się kryzysu energetycznego, kryzysu gospodarczego, pęknięcia globalnego łańcucha dostaw, trudnych warunków astronomicznych, które są związane z ociepleniem klimatu, brakiem węgla i ropy i wcześniej już wspomnianym głodem. Możemy się zatem spodziewać, że inflacja tak szybko nie spadnie, a ceny znów mogą drastycznie podskoczyć do góry. 

Abhigya Anand. Internauci mają mieszane uczucia 

Abhigya Anand ma wielu zwolenników, którzy mu ufają, ale oczywiście jest również grupa osób, która nie do końca jest przekonana, że chłopiec ma niezwykły dar. Według internautów chłopiec jest wykorzystywany przez rodziców, którzy chcą zdobyć sławę i rozgłos. Ponadto uważają oni, że przez to Abhigya jest skrzywdzony, bo nigdy nie miał prawdziwego dzieciństwa

Więcej o: