Horoskop dzienny 11 maja. Co może wydarzyć się w czwartek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 11 maja. Czwarty dzień tygodnia to zapowiedź kolejnego weekendu. Chcesz wiedzieć, co Cię dziś czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop dzienny i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny - Baran 

Spodziewaj się dziś zastrzyku gotówki, ktoś sprawi Ci miłą niespodziankę. Prezent w postaci pieniędzy, to jest coś, co Barany lubią najbardziej. Wydawaj z głową, warto też trochę zaoszczędzić. 

Łapacz snów - do czego może się nam przydać? Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny - Byk

Poczujesz dziś, że partner oddala się od Ciebie. Zamiast zamiatać problem pod dywan, powiedz szczerze o tym jak się czujesz. Być może już ta jedna rozmowa wystarczy. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ktoś znów zranił Twoje uczucia? Postaraj się ograniczyć kontakt i skup się na tych, którzy naprawdę dobrze Ci życzą. Szkoda czasu na budowanie reakcji, które i tak nie mają racji bytu. 

Horoskop dzienny - Rak

Zastanawiasz się, czy związek z nowo poznaną osobą ma rację bytu? Skup się na tym co czujesz, jeśli ta osoba daje Ci spokój i szczęście, to nad całą resztą można popracować. Wsłuchaj się w głos swojego serca, a wszystko ułoży się tak, jak sobie tego życzysz.

Horoskop dzienny - Lew

Zastanawiasz się, czy postępujesz słusznie? Pomyśl o długofalowych skutkach Twojej dzisiejszej decyzji. Być może za jakiś czas będziesz wdzięczny za aktualny trud i poświęcenie. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Panna

Otrzymasz dziś zadanie, które otworzy przed Tobą nowe możliwości. Przy okazji poznasz fascynującą osobę, która być może wywróci Twoje życie o 180 stopni i zostanie w nim na dłużej. 

Horoskop dzienny - Waga

Skupisz się dziś na swoim związku, ostatnio ciągle brakowało Ci czasu dla drugiej połówki. Wspólne chwile przypomną Wam, dlaczego jesteście razem i dlaczego nadal warto się starać. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Liczysz na pomoc? Spróbuj działać samodzielnie, poradzisz sobie, trochę więcej wiary i zaufania do własnych umiejętności. Z czasem samotne działanie wejdzie Ci w nawyk, a stąd już bardzo krótka droga do sukcesu. 

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny - Strzelec

Poczujesz dziś zmęczenie, ale też satysfakcję. Postępy Twojej pracy widać gołym okiem. Pamiętaj o wypoczynku i czasie dla bliskich. Oni są Twoją skałą, gdy wszystko inne zawodzi. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Masz dość udawania, że nic się nie stało? Powiedz, co czujesz i skup się na pozytywach, gdy oczyścisz atmosferę, będzie można ruszyć do przodu. Czas zapomnieć o problemach. Warto walczyć o swoje, nikt tego za nas nie zrobi. 

Yin Yang - co to jest? Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Wodnik

Końcówka tygodnia sprawi Ci miłą niespodziankę. Ktoś z Twojej rodziny pojawi się wcześniej, niż to było planowane. Do Twojego domu zawita wielką radość. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Co czujesz, gdy wszystko idzie po Twojej myśli? Tak będzie właśnie dzisiaj, dawne problemy nie będą miały racji bytu. Odetniesz się i zaczniesz na spokojnie budować przyszłość. 

Zobacz też: Te znaki zodiaku będą miały dzisiaj pod górkę. Los nie będzie dla nich zbyt łaskawy

Więcej o: