Martyna Wojciechowska to ciesząca się ogromną popularnością i sympatią polska podróżniczka, prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Na swoim koncie ma również kilka reportaży podróżniczych. Jest trzecią Polką, która zdobyła Koronę Ziemi, czyli wszystkie najwyższe szczyty kontynentów oraz ukończyła słynny Rajd Dakar. Szerszej widowni, znana jest z programu "Kobieta na krańcu świata" i "Misja Martyna". Przez lata Wojciechowska przyzwyczaiła swoich fanów do minimalistycznego stylu, w którym dominuje kolor czarny. Tym razem gwiazda postanowiła nieco zaskoczyć swoich obserwatorów na Instagramie.
Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl
Niektóre gwiazdy słyną ze swojego zamiłowania do pewnych kolorów, i to właśnie w nich najczęściej możemy ich ujrzeć. Podobnie jest w przypadku Martyny Wojciechowskiej, która najczęściej prezentuje się w czarnym kolorze. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i zaskoczyć fanów na instagramowym profilu, odsłaniając znajdujący się pod bluzką strój kąpielowy. Gwiazda postawiła na koralowy odcień jednoczęściowego modelu z widocznym, białym napisem, do którego nawiązała w opisie.
Beach babe! Ja jak zawsze w czerni, ale czasem się niespodzianka znajdzie pod spodem.
Na swoim profilu na Instagramie Martyna Wojciechowska zebrała spore grono fanów, których liczba przekracza już 2,1 miliona osób. Podróżniczka pozostaje z obserwatorami w stałym kontakcie, dlatego również ostatni post nie przeszedł bez echa. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy.
Wow. Super zdjęcie.
Pamela Anderson czy to ty?
Jak zwykle petarda.
Jesteś niemożliwa.