Izabella Krzan pokazała zdjęcie z urlopu i odsłoniła zgrabne nogi. Fan: To jest oszustwo

Izabella Krzan na najnowszym zdjęciu na swoim profilu na Instagramie zaprezentowała się w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Fani zgodnie stwierdzają, że w takim wydaniu Iza wygląda jak prawdziwa bogini.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

W listopadzie 2016 roku Izabella Krzan wygrała konkurs piękności Miss Polonia. Niedługo później zaczęła współpracę z TVP2. Najpierw była reporterką programu "Lajk!", później współprowadzącą "Koła fortuny", a od lutego 2021 roku w parze z Tomaszem Kammelem prowadzi "Pytanie na śniadanie".

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Rok temu została też prowadzącą reality show "Kamper Polska" wyprodukowanego dla TVP VOD. Izę obserwuje na Instagramie 279 tys. osób, a ona sama regularnie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami. Tym razem udostępniła fotografię z urlopu.

Izabella Krzan na urlopie. Niestety nie tegorocznym

Na najnowszym zdjęciu na swoim profilu na Instagramie Izabella pozuje w mocno wyciętym stroju kąpielowym. Ma on oliwkowy kolor i wiązania po bokach. Prezenterka może się pochwalić piękną opalenizną. Siedzi na wielkiej poduszce, która wyeksponowała jej zgrabne nogi. Jak przyznaje Krzan, nie jest to jednak aktualne zdjęcie. To fotka z ubiegłorocznego urlopu. Na zdjęcia z tegorocznych wakacji Izy musimy więc jeszcze poczekać.

Wszyscy wrzucają zdjęcia z urlopu, więc i ja wrzucę. Z ubiegłorocznego.
 

Iza Krzan w stroju kąpielowym. Eksponuje zgrabne nogi

Rok temu Iza wypoczywała na Bali i to właśnie z tego miejsca pochodzi zdjęcie, które udostępniła. W komentarzach pod postem posypało się mnóstwo komplementów. Fani są pod wrażeniem zarówno opalenizny gwiazdy, jak i jej figury. Zgodnie stwierdzają, że gdyby Krzan brała udział w tegorocznych wyborach Miss Polonia, znów miałaby szansę zdobyć pierwsze miejsce. Nie zabrakło jednak głosów, że zdjęcie z ubiegłorocznego urlopu się nie liczy. Internauci z niecierpliwością wyczekują więc na wakacje i fotki Izabelli z kolejnej podróży.

Z ubiegłorocznego to oszustwo.
Aż nie wiadomo co napisać.
Szefowa.
Jak bogini na Olimpie.
Po prostu była miss. Jakby w tegorocznej edycji występowała, też by wygrała.
Więcej o: