Paulina Smaszcz ostro o Camilli. Nie szczędziła słów też na króla Karola. "Obrzydliwie"

Za nami koronacja króla Karola III. Wiele osób publicznych od kilku dni komentowało całe wydarzenie. Głos w tej sprawie zabrała również Paulina Smaszcz, która udzieliła komentarza Plotkowi. Padły mocne słowa.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Od kilku dni cały świat żył koronacją króla Karola III, która odbyła się 6 maja. Świeżo upieczony król od najmłodszych lat był przygotowywany do tej roli. Wiele osób uważa, że król Karol III jest osobą kontrowersyjną, bo wszyscy dobrze pamiętamy, że lata temu dopuścił się on zdrady swojej ówczesnej żony księżnej Diany, z obecną księżną Camillą. O to co, o parze królewskiej sądzi Paulina Smaszcz, zapytał portal Plotek

Zobacz wideo Przejazd króla Karola i royalsów przez Trafalgar Square

Król Karol III zdradził księżną Dianę z Camillą 

Król Karol III od zawsze był szaleńczo zakochany w Camilli, jednak pałac Buckingham nie zezwolił na ten związek. W zamian za to zaaranżował małżeństwo z księżną Dianą. Para doczekała się dwóch synów-księcia Harry’ego i księcia Williama. Życie książęcej pary było pewne kontrowersji, głównie dlatego, że król Karol III był niewierny. Para ostatecznie się rozstała, dzięki temu Karol mógł związać się z Camillą. Opinia publiczna miała mieszane uczucia w tej kwestii. 

Paulina Smaszcz ostro o królu Karolu III i Camilli

6 maja odbyła się koronacja Karola III. Jego małżonka w tym dniu została królową małżonką. Ta sytuacja niektórych mocno oburzyła, ponieważ ten tytuł został jej nadany, mimo że Pałac zapewniał, że tak się nie stanie. Tym samym Camilla została "królową Camillą". 

Paulina Smaszcz wielokrotnie zabierała głos w sprawie niewiernych mężczyzn, którzy za plecami swoich ukochanych budowali inne relacje. O to, co sądzi o świeżo upieczonej parze królewskiej, zapytał Plotek. Smaszcz nie szczędziła gorzkich słów w kierunku króla Karola III i królowej Camilli. Na wstępie przyznała, że prawda jest taka, że o Camilli nic nie wiemy. Dla niej królowa jest bezbarwna. 

Nic o niej nie wiemy. Jaka jest? Co sądzi? Jakie ma poglądy? Obecnie jest przezroczysta. Wiemy tylko, że obrzydliwie weszła i była w związku z Karolem, który powinien dbać i szanować swoją żonę Dianę i swoich synów. Historia pokazała nam tylko jak podle i dwulicowo, Karol wykorzystał kobiety do swoich celów. To jego powinniśmy napiętnowywać, ale jak zawsze stereotypowo osądzamy kobiety. 

- mówiła w rozmowie z Plotkiem. 

Więcej o: