Iwona Pavlović zeszła z rozmiaru 42 na 36. Schudła 18 kg i "czuje się 18 lat młodsza"

Popularna tancerka i jurorka Iwona Pavlović przeszła spektakularną metamorfozę. Przyznała, że schudła aż 18 kilogramów i zeszła z rozmiaru 42 na 36. Jak tego dokonała? I jaki jest sekret jej świetnej formy?

Iwona Pavlović od 15. roku życia związana jest z tańcem. Zdobyła mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich, a po zakończeniu kariery założyła własną szkołę oraz została sędzią. Widzowie znają ją także jako jurorkę w popularnym programie "Taniec z gwiazdami". Przez surowe oceny nazywana była "Czarną Mambą". W wywiadzie udzielonym dla portalu "Poradnik Zdrowie" wyznała, jak udało jej się zrzucić aż 18 kilogramów.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o "Tańcu z Gwiazdami": Źle zniosłam komentarze, że gwiazdorzę

Iwona Pavlović nie uznaje głodówek. Tancerka stawia na ruch i aktywność fizyczną 

Po zakończeniu kariery tanecznej Iwona Pavlović przyznała, że potrzebowała pomocy dietetyka, aby pomógł jej w walce z kilogramami. Na treningach spalała mnóstwo kalorii i chociaż nie prowadziła osiadłego trybu życia, waga poszła nieco w górę, z czym tancerka nie czuła się komfortowo.

 

Iwona Pavlović wyznała, że nie uznaje głodówek ani rygorystycznych diet. Stara się być aktywna fizycznie, a jej poza tańcem jej ulubioną aktywnością są kijki i tenis. - Kocham kijki. Nie spaceruję z nimi rekreacyjnie, tylko maszeruję bardzo szybkim, zdecydowanym krokiem - powiedziała.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Jak wygląda dieta Iwony Pavlović? Jurorka je regularnie i pilnuje pór spożywania posiłków 

Kluczowym elementem w zrzucaniu wagi była zmiana nawyków żywieniowych. Iwona Pavlović stara się jeść rozsądnie i pilnuje pór spożywania posiłków. Na śniadanie zazwyczaj wybiera jajecznicę lub płatki. Na obiad jada kurczaka i zieleninę, a na kolację sięga po twarożek z warzywami lub sałatkę. Przyznała, że w torebce zawsze ma przy sobie przekąskę: gruszkę, jabłko lub ziarna. - W telefonie ustawiłam budzik, żeby dzwonił co trzy godziny i przypominał mi, że mam coś zjeść - wyznała, dodając, że od czasu do czasu, aby zachować psychiczny komfort, nie odmawia sobie niezdrowego jedzenia. Tancerka może pochwalić się świetną sylwetką i formą fizyczną, a przejście na dietę sprawiło, że poczuła się lepiej. - Skóra mi się poprawiła dzięki diecie. Schudłam 18 kilogramów. (…) Teraz czuję się 18 lat młodszapowiedziała w jednym z wywiadów.

Więcej o: