Tak wyglądała 19-letnia Doda. Fani nie wierzą w to, co widzą: "O mój Boże jaka piękna"

Doda doskonale wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Tym razem udostępniła na Instagramie zdjęcie, które zrobiono, gdy była w klasie maturalnej. Jak wyglądała, mając 19 lat? - Kurczę, naprawdę niewiele się zmieniłaś - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl 

Doda jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 1,6 mln osób, z którymi regularnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat obecności w show-biznesie, Doda przeszła naprawdę ogromną metamorfozę wizerunkową i niektórzy twierdzą, że obecnie wygląda nawet lepiej niż na początku kariery. A jak wyglądała w klasie maturalnej? 

Zobacz wideo Doda korzysta z medycyny estetycznej. To jej ulubiony zabieg

Doda pokazała zdjęcie z klasy maturalnej. Fani w szoku: "Matura?!!! Wyglądasz tu na jakieś 15 lat"

Doda z okazji tegorocznych matur udostępniła na swoim instagramowym profilu swoje zdjęcie zrobione w roku, w którym ona sama przystępowała do egzaminu dojrzałości. - Matura vibe. Chwilę przed założeniem Kozaków za Kolano. Trzymam kciuki za każdego maturzystę <3 pamiętajcie, że nieważne co macie na głowie, tylko w głowie - napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zaskoczonych i jednocześnie zachwyconych internautek oraz internautów:

Kurczę, naprawdę niewiele się zmieniłaś
Ten sam błysk w oku
O mój Boże jaka piękna
Od zawsze wyprzedałaś polską modę o co najmniej 15 lat
Wow jaka piękna!
Matura?!!! Wyglądasz tu na jakieś 15 lat
Od zawsze piękna
Od najmłodszych lat gwiazda

- piszą.

Jak Doda dba o swój wygląd?

Doda nie ukrywa, że za jej świetnym wyglądem oraz kondycją fizyczną stoi przede wszystkim dieta oraz aktywny tryb życia. Gwiazda od ponad 15 lat nie je cukru, a od ponad 6 nabiału. Oprócz tego unika glutenu, mięsa oraz alkoholu. A co oprócz tego? - Nie maluje się w ogóle od paru lat na co dzień, wiem ze większość z was mi nadal nie wierzy (...) Btw, cały czas uważam, że brak make upu to najlepszy kosmetyk dla cery - wyznała kiedyś na Instagramie. Z kolei podczas rozmowy z Plotkiem, na pytanie o to, czy korzysta z medycyny estetycznej, odpowiedziała:

A no oczywiście. Niezmiennie od 10 lat mezoterapię polecam, osocze, fibryna, peptydy i tak dalej.
Więcej o: