Przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz ostrzega przed "jakąś nową zarazą"

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego od lat cieszą się ogromną popularnością. Jakiś czas temu słynny jasnowidz podzielił się wizją, która napawa przerażeniem. - Ale jakby to się pojawiło, te plamy, u młodych ludzi, u dzieci, to powstałby alarm - powiedział.

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz. Swoimi wizjami często dzieli się na platformie YouTube. Jego nagrania cieszą się sporym zainteresowaniem, a kanał Jackowskiego subskrybuje ponad 296 tysięcy osób. Jakiś czas temu jasnowidz prowadził transmisję, w czasie której podzielił się przerażającą wizją.

Zobacz wideo Czy Polacy zauważają inflację?

Jackowski ma kolejną przerażającą wizję

Jackowski wspomniał, że czytał niedawno artykuł na temat mączki, do której będą dodawane zmielone owady. Dokładnie w tym momencie zaczęła zbliżać się do niego wizja. - Czerwone plamy u ludzi na ciele. Czerwone plamy okrągłe, w różnych miejscach u ludzi na ciele - zagrzmiał w czasie transmisji na YouTubieZdaniem jasnowidza czeka nas "jakby jakaś plaga, jakaś nowa zaraza". Jednak jak zaznaczył Jackowski, wszystko rozpocznie się w egzotyczny krajach. - Jakby to miało nastąpić w ciepłych krajach, bliżej równika. Ale jakby to się pojawiło, te plamy, u młodych ludzi, u dzieci, to powstałby alarm - powiedział. I jak dodał, mają nas czekać nowe "zasady, restrykcje, reakcje". 

Warto zachować dystans

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Jackowski często się mylił. Przykładowo, kilka lat temu słynny jasnowidz zaangażował się m.in. w śledztwo dotyczące zaginięcia Iwony Wieczorek. - Raz mówił, że nie żyje. Potem wskazywał, że przebywa w Jastrzębiej Górze. Innym razem, że jest porwana w Rewalu. Nic się kupy nie trzymało - przyznała po latach matka Iwony Wieczorek.

Mimo że przewidywania Jackowskiego nie zawsze się sprawdzają, widzowie darzą go ogromnym zaufaniem. Psycholog Piotr Mosak w rozmowie z portalem Wirtualne Media wytłumaczył, dlaczego tak się dzieje. - Aktualnie Polacy nie wiedzą, komu ufać, bo wszyscy wydają się z czymś lub z kimś powiązani, a informacje od nich pozyskiwane mogą być obarczone różnymi interesami. Na tym tle jasnowidz mówi, co chce i sprawia wrażenie, że nikt nim nie steruje, a informacje od niego nie są mniej wiarygodne od innych - powiedział Piotr Mosak.

Więcej o: