Zmniejszyła rozmiar miseczki z J do D. "Nie mogę się doczekać, aż kupię urocze stroje kąpielowe"

@libra.attackxo na bieżąco relacjonowała na TikToku doświadczenie zmniejszenia miseczki. Decyzję o operacji podjęła ze względu na to, że duży rozmiar wywoływał u niej problemy zdrowotne. Jakiś czas temu kobieta wyznała, iż wiązało się to z ogromnym bólem, z którego niektórzy nie zdają sobie sprawy.

Tiktokerka @libra.attackxo w jednym z nagrań wyznała, że zmniejszyła rozmiar miseczki z J do D. Swoimi doświadczeniami podzieliła się w publikowanych filmikach i wyznała, że operacja jest inwazyjna i wiąże się z dużym bólem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ewa Chodakowska zachęca do samobadania piersi. "Nagrałam filmik, możesz to przejść ze mną"

Zmniejszyła rozmiar miseczki z J do D. "Jestem taka szczęśliwa"

Jak podaje "The Sun" @libra.attackxo wyjaśniła, że duży rozmiar miseczki powodował u niej ból pleców. Z tego względu zdecydowała się na jej zmniejszenie. Po operacji okazało się, że kobieta straciła na wadze około 7 kilogramów. W jednym z nagrań pokazała efekty przemiany.

Jestem taka szczęśliwa. Nie mogę się doczekać, aż kupię urocze stroje kąpielowe i staniki!

- napisała pod filmikiem. Wkrótce pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy wyrazili zrozumienie dla decyzji kobiety i udzielili jej wsparcia.

Nie mogę sobie wyobrazić ulgi, którą czujesz. Mój Boże, wyglądasz niesamowicie.
Zazdroszczę.
Z pewnością czujesz się teraz o wiele lepiej. Cieszę się twoim szczęściem.

Tiktokerka tłumaczy, że operacja piersi wiąże się z bólem. "Jesteś mężczyzną, skąd możesz wiedzieć, że to mało bolesne?"

Jakiś czas temu @libra.attackxo w odpowiedzi na opinię pewnego chirurga plastycznego, który stwierdził, że mammoplastyka jest jednym z najmniej bolesnych zabiegów, opublikowała kolejne nagranie. Wyjaśniła w nim, że taka operacja w rzeczywistości wiąże się ze sporym bólem. - Jesteś mężczyzną, skąd możesz wiedzieć, że to mało bolesne? - spytała na filmiku. - Wiem, że przeprowadzasz operacje i tak dalej, ale nie masz pojęcia, jak bardzo to boli. Nie masz pojęcia. Najmniej bolesne? Proszę, zamknij się. 

Pod nagraniem wielu internautów przyznało tiktokerce rację. Zdania są jednak podzielone, ponieważ pojawiły się też głosy, że u niektórych osób operacja nie wiązała się z dużym bólem.

On kłamie, ponieważ płakałam codziennie.
Dla mnie nie było to bolesne. Albo mam wysoką tolerancję bólu. Nie wiem.
Nigdy nie przeżyłam takiego bólu, nie wiem, o czym on mówi, czułam się źle przez trzy tygodnie.
Wcale mnie to nie bolało! Bałam się, ale jedyne co mi przeszkadzało to opuchlizna, ale ból był 0/10.

Mimo doznanego bólu @libra.attackxo nie żałuje, że poddała się operacji. Kobieta przyznaje, że dzięki mniejszej miseczce czuje się lżej, może chodzić na siłownię, a plecy bolą ją o wiele mniej.

Więcej o: