Roksana Węgiel pokazała stylizację na maturę. W komentarzach burza. "Ta spódniczka jakaś taka krótka"

Wśród tegorocznych maturzystów jest również Roksana Węgiel. Gwiazda sceny muzycznej 8 maja przystąpiła do matury z matematyki. Wcześniej jednak postanowiła zaprezentować stylizację z okazji tego wydarzenia na swoim instagramowym profilu. Fani w komentarzach dopatrzyli się pewnego szczegółu.

Początek maja to również rozpoczęcie sezonu maturalnego. W tym roku jedną z osób, które podchodzą do egzaminu dojrzałości, jest Roksana Węgiel. Młoda artystka z okazji tego wydarzenia postanowiła prezentować swoim fanom w mediach społecznościowych stylizacje, które postanowiła założyć. Kreacja, którą wybrała przed napisaniem arkusza z matematyki, wywołała wiele emocji wśród internautów.

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Stylizacja z okazji matury z matematyki. Roksana Węgiel postawiła na wzór w kratę

Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie stylizacji przed przystąpieniem do egzaminu maturalnego z matematyki. Artystka zaprezentowała się w białej koszuli z krótkim rękawkiem, do którego dobrała komplet w niebieską kratkę, składający się z dopasowanej kamizelki i krótkiej spódnicy z zakładkami. Całość stylizacji uzupełniła okularami z czarnymi oprawkami, kolczykami, naszyjnikiem, a także pierścionkiem. Post opatrzyła opisem, nawiązując do piosenki Britney Spears.

Oops!…I Did It Again. Powodzenia jutro na matmie!
 

Internauci komentują strój Roksany Węgiel. Wiele osób jest pod wrażeniem

Roksana Węgiel na swoim profilu na Instagramie zebrała spore grono fanów, liczące już ponad 1,4 miliona osób. Wiele z nich aktywnie udziela się pod postami młodej artystki. Ostatni wpis niedługo po dodaniu zebrał wiele reakcji i komentarzy.

Rozwalasz system.
Przepiękny komplecik
Wow, ale wyglądasz w tym wydaniu.

Część internautów zwróciła również uwagę na długość spódnicy tegorocznej maturzystki.

Ta spódniczka jakaś taka krótka
Nie za krótko?
Więcej o: