Jak wyglądałaby dziś księżna Diana? To zdjęcie wprawiło ludzi w osłupienie: "O Boże"

Choć księżna Diana nie żyje od ponad 25 lat, to jej postać wciąż budzi sporo emocji. Wiele fanek i fanów rodziny królewskiej zastanawia się, jak "królowa ludzkich serc" wyglądałaby dziś, gdyby żyła. Ostatnio w sieci pojawiła się wizualizacja, od której nie można oderwać wzroku: "O Boże".

Więcej o rodzinie królewskiej znajdziesz na Gazeta.pl

Księżna Diana to ikona w pełnym znaczeniu tego słowa. Słynęła z ponadczasowych stylizacji pełnych klasy i elegancji, które nie tylko wyznaczały trendy lat 80. i 90., lecz są do dziś ogromną inspiracją dla wielu kobiet. Ujmująca swoim sposobem bycia i delikatną urodą Diana Spencer zginęła mając zaledwie 36 lat. I choć nigdy nie dowiemy się, jak naprawdę wyglądałaby dziś, co jakiś czas w sieci pojawiają się kolejne wizualizacje.

Zobacz wideo 5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

Tak mogłaby wyglądać dziś księżna Diana. "Jak bardzo człowiek chciałby ją taką zobaczyć"

Zdaniem wielu internautek oraz internautów, większość pojawiających się w sieci wizualizacji, zbyt mocno postarza Dianę. Przypomnijmy, że gdyby "królowa ludzkich serc" żyła, skończyłaby w tym roku 62 lata. Ostatnio jednak na Twitterze pojawił się post z grafiką ukazującą księżną Dianę jako kobietę w dojrzałym wieku, która zachwyciła internautki oraz internautów. - O Boże, to chyba najpiękniejsza i najbardziej realna przeróbka Diany do starszego wieku, jaką kiedykolwiek widziałam. Jak bardzo człowiek chciałby ją taką zobaczyć - napisała autorka posta.

Pod postem pojawiły się komentarze od innych, zachwyconych wizualizacją osób:

Wygląda jak matka Di, więc powiem, że to jedyna udana wizualizacja, nareszcie nie 60-letnia Diana, co wygląda na 80+ według "progresji wiekowej"
Jejku, jak cudnie
I tak nadal by była piękna
Piękna kobieta, gdyby żyła

- piszą.

Kilka osób dopatrzyło się nawet podobieństwa do naszej Pierwszej Damy, czy Małgorzaty Kożuchowskiej:

Czy tylko ja widzę lekkie podobieństwo między tą wizualizacją a Agatą Dudą?
Myślałam na początku że to Małgorzata Kożuchowska XDD
Więcej o: