Edyta Herbuś w odważnej narzutce z dekoltem do pępka. Fani szaleją z zachwytu. "O ludzie"

Edyta Herbuś nie boi się odważnych stylizacji. Na jej profilu na Instagramie regularnie pojawiają się fotografie w kostiumie kąpielowym albo strojach eksponujących figurę. Tym razem gwiazda dodała zdjęcie w narzutce z dekoltem do pępka. Fani w komentarzach nie kryli zachwytu.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Edyta Herbuś zyskała popularność dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami" jako tancerka. Później była jurorką w "World of Dance Polska", a następnie prowadzącą program "You Can Dance. Nowa generacja". Od niedawna prowadzi też program podróżniczy "Tańcząca ze światem". Gwiazdę obserwuje na Instagramie 264 tys. osób, a ona sama regularnie dzieli się z fanami fotografiami z podróży i sesji zdjęciowych.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Edyta Herbuś w odważnej narzutce. Dekolt do pępka robi wrażenie

Na profilu Edyty na Instagramie pojawiło się zdjęcie w soczystym kolorze. Herbuś ma na sobie czerwoną narzutkę z głębokim dekoltem i czarną bieliznę. Rozpuszczone włosy i rozświetlający makijaż sprawiają, że prezenterka wygląda jeszcze bardziej efektownie. Jak możemy się dowiedzieć z opisu do zdjęcia, jest to fotka z jednej z sesji zdjęciowych. Gwiazda zastanawia się, gdzie wybrać się w podróż w tym roku. Zadała fanom pytanie, które miasto jest według nich najbardziej romantyczne.

Jadę do Toskanii znów na randkę w tym roku. A może jednak Paryż? Hm...
 

Paryż czy Toskania? Herbuś zastanawia się, gdzie pojechać

Pod zdjęciem Edyty błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jako kierunek podróży fani doradzają Toskanię, jednak przede wszystkim chwalą zdjęcie tancerki. Krwista czerwień i odważna stylizacja bardzo przypadła do gustu internautom, którzy pospieszyli z komplementami. Zgodnie stwierdzają, że Herbuś wygląda w tym stroju jak prawdziwa bogini.

O ludzie. Zjawiskowo piękna.
Cudnie wyglądasz, jak bogini.
Ale cudne zdjęcie.
Wszystko jest tu idealne.
Wow, ogień, super kreacja.
Więcej o: