Kobiety spod tych znaków zodiaku zazwyczaj mają trudny charakter. Bywają wredne i skore do kłótni

Według astrologii znaki zodiaku determinują nie tylko nasz charakter, ale i osobowość. Kobiety spod tych znaków zodiaku bywają nieprzyjemne, a spory z nimi mogą doprowadzić do wielkiej kłótni. Sprawdź, czy twój znak zodiaku należy do tego grona.

Niektórzy wierzą, że dzień urodzenia determinuje osobowość i podejmowane przez człowieka decyzje. Astrologowie wyróżniają 3 znaki zodiaku, które charakteryzują się wyjątkowo trudnym charakterem. Czy należysz do tego grona? Oczywiście astrologię i poniższe opisy proponujemy traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

Lew. Jest w stanie zrobić wszystko, aby osiągnąć cel

Kobiety spod znaku Lwów znają swoją wartość i bywają charakterne. Czerpią z życia pełnymi garściami, są energiczne i lubią przewodzić. Kiepsko znoszą, gdy ktoś odsuwa je na boczny tor, a gdy poczują się urażone, potrafią się zemścić. Jeśli ktoś zajdzie im za skórę, mogą zrobić wszystko, aby zaszkodzić potencjalnemu przeciwnikowi. Nie lubią, gdy coś nie idzie po ich myśli, dlatego są w stanie zrobić wiele, aby osiągnąć cel.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Logo sieci sklepów Biedronka. Biedronka sprzedaje dresy za 39,99 zł! Podobne w Lidlu i House

Skorpion. Jest pamiętliwy i nigdy nie odpuszcza

Osobowość skorpionów bywa skomplikowana. Są silne psychicznie i mają dużo energii do działania, lecz nie zawsze ukierunkowują ją w dobrych celach. Kobiety spod tego znaku są pamiętliwe i kiedy ktoś zajdzie im za skórę, potrafią długo czekać, aby się zemścić. Rzadko odpuszczają i cierpliwie czekają na moment, aby zrobić na złość swojemu wrogowi. 

Krzysztof Jackowski Przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz ostrzega przed "jakąś nową zarazą"

Bliźnięta. Mają trudny charakter i lubią plotki

Osoby spod znaku bliźniąt to urodzeni gawędziarze. Uwielbiają rozmowy z innymi ludźmi i wykazują ogromne zdolności komunikacyjne. Wydawałoby się, że z każdym potrafią się dogadać, ale to tylko pozorne wrażenie. Bliźnięta potrafią rozmawiać w taki sposób, aby wyciągnąć, jak najwięcej informacji, które potem chętnie wykorzystują we własnych celach. Są pamiętliwe, a jeśli ktoś zajdzie im za skórę, potrafią przez bardzo długi czas czekać na odpowiedni moment, aby wbić szpilę.

Więcej o: