Połączyło ich "M jak miłość". Jest od niej starszy o 17 lat. "Miałem intuicję, że to jest ta osoba"

Kilka lat temu serce Krystiana Wieczorka skradła Maria Szafirska, którą poznał na planie "M jak miłość". W lipcu minie 7 lat od kiedy są małżeństwem, a uczucie między nimi wciąż jest tak samo silne, jak na początku. Jaki jest ich przepis na miłość?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Krystian Wieczorek od 2008 roku występuje w "M jak miłość" jako Andrzej Budzyński. Rola przyniosła mu ogólnopolską popularność, a Wieczorek cieszy się sporą popularnością. Jak się okazuje, dzięki serialowi miłość zapukała również do serca aktora. To właśnie na planie produkcji poznał swoją żonę, Marię Szafirską. W lipcu 2016 roku wzięli ślub, a w 2018 powitali na świecie córkę. Jest między nimi 17 lat różnicy, jednak to nie przeszkodziło parze w zbudowaniu szczęśliwego związku.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'M jak Miłość'

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska. "M jak miłość" na planie i w życiu

Gdy Krystian poznał Marię, była studentką szkoły filmowej w Łodzi. Po raz pierwszy spotkali się na planie "M jak miłość", gdzie Wieczorek gra jedną z głównych postaci. Aktor przyznał później, że gdy tylko zobaczył Szafirską, poczuł, że połączy ich coś więcej. - Miałem taką intuicję potężną, takie przeczucie, że to jest ta osoba. Nie znaliśmy się i już wiedziałem, że będziemy razem - wyznał w "Pytaniu na śniadanie".

Na początku ukrywali swój związek, a prasa nie miała pojęcia, że w lipcu 2016 roku Krystian Wieczorek wziął ślub. - Nie chcieliśmy z Marią, aby nasza uroczystość stała się wydarzeniem medialnym. Nikt nas nie sypnął paparazzim. I było cudownie, spokojnie - wyjaśnił aktor. Na uroczystość zaprosili tylko rodzinę i przyjaciół.

 

Jest między nimi 17 lat różnicy. Na pierwszym miejscu stawiają rodzinę 

W marcu 2018 roku na świat przyszła ich córka Aniela. Krystian i Maria nie ukrywają, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Oboje czują się spełnieni w roli rodziców. - Kiedy ludzie się kochają i mogą zobaczyć owoc swojej miłości w postaci nowego życia, to jest po prostu piękne - mówił Wieczorek. Ich związek również jest przepełniony wsparciem i miłością. Jak podaje "Viva!", aktor zrezygnował z roli w serialu "Komisarz Alex", żeby spędzać więcej czasu z żoną i dzieckiem. - Moje życie po ślubie się zmieniło. To jak sobie myślisz, że to jest do końca życia, a może jeszcze dłużej, jest fantastyczną perspektywą. (...) I myślę, że jest taka odpowiedzialność, że się przed Bogiem przysięgało. To jest inny kaliber, że nie tylko człowiek człowiekowi obiecał - podsumował Krystian Wieczorek.

Więcej o: