Niesamowite, co potrafi zrobić z rakietą do tenisa. Ten występ robi furorę w sieci. "Imponujące"

Księga rekordów Guinnessa co roku dokumentuje różne rekordy świata, zarówno te naturalne, jak i osiągnięte przez ludzi. 2 dni temu na ich profilu na Facebooku pojawił się filmik z udziałem Australijki, która zaprezentowała, co jest w stanie zrobić z rakietą do tenisa i swoim ciałem.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Tematyka przekraczania granic ludzkich możliwości interesuje wiele osób. Księga rekordów Guinnessa odnotowuje rekordowe osiągnięcia w różnych dziedzinach, od ważnych po błahe. Co roku wzbudza ciekawość i zainteresowanie, a bardzo często też podziw i zdumienie, co uczestnicy są w stanie zrobić ze swoim ciałem, ile zjeść albo dokonać w bardzo krótkim czasie. Na profilu Guinness World Records na Facebooku pojawiło się nagranie, na którym pewna kobieta wygina swoje ciało przy użyciu rakiety do tenisa.

Zobacz wideo Historyczny moment dla polskiego tenisa. "Trudno to będzie powtórzyć"

Księga rekordów Guinnessa. Wykrzywianie rakiety tenisowej

6 maja na profilu Guinness World Records na Facebooku pojawił się filmik przedstawiający bicie rekordu związanego z elastycznością własnego ciała i rakietą tenisową. Bohaterką nagrania jest Australijka Skye Broberg. Kobieta przeciska przez rakietę tenisową swoją głowę, a później pozostałe części ciała. Podczas całego przedstawienia robi szpagaty albo przybiera dziwne pozy, w trakcie których również przeciska rakietę do tenisa przez swoje ciało, np. przez nogę, rękę i głowę jednocześnie. Potrafi też założyć sobie nogę za głowę, oczywiście później przeciskając przez nie rakietę. Cały występ Skye trwał 3 minuty i można go obejrzeć poniżej.

Skye Broberg i rakieta tenisowa. Internauci zszokowani i zachwyceni jednocześnie

Występ Australijki zrobił prawdziwą furorę w sieci. Nagranie obejrzało 4,6 mln osób, a pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są w szoku, co człowiek jest w stanie zrobić ze swoim ciałem. Jednocześnie są pod wrażeniem elastyczności ciała Skye i jej umiejętności. Zgodnie stwierdzają, że kobieta ma niesamowity talent, a całe przedstawienie wymagało od niej dużo siły i niesamowitego skupienia.

Ale to imponujące.
Niesamowity talent.
Demoniczna moc!
Jakie ona ma elastyczne ciało.
Więcej o: