42-letnia Dereszowska pokazała twarz bez makijażu. Tak wygląda w naturalnej wersji. "Prawdziwa kobieta"

Anna Dereszowska zaskakuje swoich fanów naturalnymi i spontanicznymi kadrami, które umieszcza w swoich mediach społecznościowych. Tym razem aktorka pokazała się bez grama makijażu, czym wprawiła w zachwyt internautów.

Anna Dereszowska jest znaną i cieszącą się sympatią aktorką, a także utalentowaną piosenkarką oraz osobowością telewizyjną. Telewizyjnej publiczności szerzej znana jest m.in. z takich seriali jak: "Złotopolscy", "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Prawo Agaty". Ponadto aktora bierze również udział w wielu kampaniach reklamowych, a także aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się z obserwatorami kulisami swojego życia prywatnego oraz zawodowego.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Dereszowska pokazała się w naturalnej odsłonie. Aktorka pozuje bez makijażu

Podczas rodzinnych wakacji na Sardynii 42-letnia Anna Dereszowska zachwyca swoją naturalną odsłoną, bez grama makijażu czy wystylizowanych włosów, zwracając za to uwagę promiennym uśmiechem. Kilkoma kadrami z podróży pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Aktorka, należy do grona celebrytek, które chętnie i często publikują swoje zdjęcia bez makijażu. To nie pierwszy raz, gdy możemy oglądać jej naturalny wygląd. 

 

Anna Dereszowska bez makijażu wprawiła w zachwyt internautów. Posypały się komplementy

Aktorka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Jej profil obserwuje już ponad 320 tysięcy osób. Również ostatni post z serią zdjęć wywołał wyjątkowy entuzjazm wśród fanów Dereszowskiej, o czym mogą świadczyć liczne reakcje oraz komentarze.

Kwitniesz, to jest prawdziwa kobieta, bez plastiku.
Pięknie!
Bosko!
Coś przecudownego!
Więcej o: