Katarzyna Dowbor schudła 20 kg. Z diety wyeliminowała jeden produkt

64-letnia Katarzyna Dowbor to lubiana i popularna polska dziennikarka, która przez 10 lat prowadziła cieszący się dużym zainteresowaniem widzów program "Nasz nowy dom". Niedawno przeszła sporą metamorfozę i schudła 20 kilogramów. Zdradziła, jak tego dokonała.

Przez ostatni rok Katarzyna Dowbor schudła aż 20 kilogramów. Nie zdecydowała się jednak na skomplikowaną, rygorystyczną dietę, czy wielogodzinne treningi. Zamiast tego postawiła na trwałe zmiany w swoim codziennym życiu. Na czym polegały?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zareagowała na źle traktowane przez uczestników programu zwierzę. "Pani była oburzona"

Katarzyna Dowbor nie będzie już prowadziła programu "Nasz nowy dom". "Podziękowano mi za współpracę"

Katarzyna Dowbor zdobyła popularność oraz olbrzymią sympatię widzów głównie za sprawą programu "Nasz nowy dom". Niedawno okazało się jednak, że stacja postanowiła zmienić prowadzącą. - Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem 'Nasz Nowy Dom' właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę — napisała na Instagramie, dodając w jednym z komentarzy, że to nie była jej decyzja.

Od swoich fanów otrzymała ogrom wsparcia w komentarzach. Oprócz tego już jakiś czas temu internauci zauważyli, że dziennikarka przeszła sporą metamorfozę i zrzuciła 20 kg. Dziennikarka już wcześniej próbowała schudnąć, jednak zabiegany tryb życia oraz choroba tarczycy znacznie jej to utrudniały. Po operacji, w trakcie której usunęła tarczycę, postanowiła spróbować jeszcze raz.

 

Katarzyna Dowbor schudła 20 kg. "Nie zależało mi na błyskawicznych efektach"

Katarzyna Dowbor przyznała, że nie zależało jej na natychmiastowych, spektakularnych efektach. Zamiast tego postawiła na regularność, zdrowe posiłki i ćwiczenia. Oprócz tego z diety wyeliminowała jeden produkt. - W pewnym wieku rygorystyczne, nieracjonalne odchudzanie przynosi więcej szkody niż pożytku. Nie zależało mi na błyskawicznych efektach, a na trwałości moich starań. Po prostu więc zaczęłam się zdrowo i regularnie odżywiać. Jem pięć posiłków dziennie i dbam o aktywność fizyczną — przyznała w jednej z rozmów.

Katarzyna Dowbor do odchudzania podeszła racjonalnie. Z diety wyeliminowała jeden produkt

Zdroworozsądkowe podejście do odchudzania sprawiło, że gwiazda przez ostatni rok schudła 20 kg. Ze względu na szybki i nieregularny tryb życia, zdecydowała się na odpowiednio zbilansowaną i zdrową dietę pudełkową. Oprócz tego przestała spożywać pieczywo. Zaznacza jednak, że nie ma zamiaru odchudzać się w nieskończoność, ponieważ jej zdaniem dojrzała kobieta powinna mieć krągłości.

Więcej o: