Te znaki zodiaku będą miały dzisiaj pod górkę. Los nie będzie dla nich zbyt łaskawy

Środa, 10 maja, nie będzie łatwa dla trzech znaków zodiaku. Szykują się trudne decyzje i niespodziewane informacje, które niekoniecznie wywołają uśmiech na twarzy. Sprawdź, czy należysz do grona znaków zodiaku, dla których ten dzień nie będzie należał do udanych.

Dla niektórych znaków zodiaku środa nie będzie najlepszym dniem. Będą miały pod górkę i pojawią się problemy, których się nie spodziewały. Podpowiadamy, które znaki zodiaku powinny być dzisiaj ostrożniejsze. Oczywiście poniższe opisy należy traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Wróżka przepowiedziała coś Małgorzacie Rozenek. Spełniło się

Strzelec. Lepiej ugryźć się w język

Osoby spod znaku Strzelca mają gorący temperament. Są urodzonymi optymistami i patrzą na świat z pogodą ducha i poczuciem humoru. Jednak ich świetny nastrój mogą popsuć kłopoty finansowe, które mogą przełożyć się na relacje z bliskimi. Chociaż Strzelec będzie miał dzisiaj ochotę wypomnieć komuś stare krzywdy, lepiej powstrzymać język i podejść do sprawy bez emocji i złości. Nerwy nie są dobrym doradcą.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Baran. Mogą odezwać się stare sprawy

Barany uwielbiają grać pierwsze skrzypce i przewodzić grupie. Nie przepadają, kiedy coś idzie nie po ich myśli lub ktoś ma inne zdanie. Cechują się energią do działania i realizacją założonych celów, co czasem prowadzi do kłótni i sprzeczek. Osoby spod tego znaku nie są wylewne i często tłumią uczucia, co nie zawsze wychodzi im na dobre. Niewypowiedziane i tłumione przez dłuższy czas słowa mogą powrócić ze zdwojoną siłą i doprowadzić do kłopotów.

Panna. Krytyczne uwagi powinna zachować dla siebie 

Panny często skupiają się na szczegółach i drobnych sprawach. Są niezwykle poukładane, skrupulatne, bacznie obserwują rzeczywistość i wielką wagę przywiązują do porządku, lecz bywają krytyczne wobec innych i nazbyt szybko wystawiają im ocenę. Zanim wypowiesz nieprzychylne uwagi, warto się zastanowić, czy nie lepiej zachować je dla siebie. Dzisiejszy dzień może sprzyjać sporom i kłótniom.

Więcej o: