Ile zarabia miesięcznie Krzysztof Jackowski? O takiej kwocie niektórzy mogą pomarzyć

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. Jak twierdzi, wielokrotnie pomagał policji przy poszukiwaniach zaginionych osób. Poza tym od lat prowadzi popularny kanał na platformie YouTube. Wiele osób może więc zastanawiać kwestia jego zarobków.

Krzysztof Jackowski od lat prowadzi kanał na platformie YouTube, który subskrybuje już ponad 296 tysięcy osób. Jasnowidz regularnie organizuje transmisje, w czasie których dzieli się swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości. Obecnie na jego koncie znajduje się ponad 500 nagranych audycji. Niedawno portal Wirtualne Media zapytał eksperta o możliwe zarobki Jackowskiego na YouTubie. 

Zobacz wideo

Ile zarabia Jackowski?

Słynny jasnowidz publikuje na platformie YouTube kilkanaście filmów w ciągu miesiąca. Paweł Kwaśniewski, producent i partner w Fat Frogs Media, uważa, że może to zapewniać mu nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. - Nie umiem odpowiedzieć dokładnie, jaka to może być kwota, ale byłbym zaskoczony, gdyby przy takich zasięgach i częstotliwości robienia live'ów nie zarabiał na tym 10 tys. zł miesięcznie, a nawet więcej - czytamy. 

Dlaczego Polacy ufają jasnowidzom?

Krzysztof Jackowski często się mylił. Mimo to jego widzowie darzą go ogromnym zaufaniem. - W ludzkiej naturze jest to, że próbujemy zabezpieczyć się na przyszłość, a więc też ją przewidzieć, uchronić się przed złem, dokonać dobrych wyborów. W przepowiedniach szukamy odpowiedzi na miłość, życie partnerskie, karierę, zdrowie, dzieci. Czytamy horoskopy, stawiamy tarota, aby otrzymać pocieszenie, nadzieję, wsparcie, po to, by myśleć inaczej o kłopotach - wyjaśniła w rozmowie z naszym serwisem psycholożka i terapeutka Wiktoria Dróżka. 

Dobrze jest, gdy zachowujemy wobec takich wizji odpowiedni dystans. Gorzej, gdy traktujemy je poważnie i np. uzależniamy od nich swoje życiowe plany czy decyzje. - Niektórzy chcą, aby wróżbici przejęli odpowiedzialność za podejmowane przez nich decyzje, co może dać obietnicę prostszego rozwiązania sprawy. Można zaryzykować stwierdzenie, że pocieszenia we wróżbach potrzebują osoby odczuwające samotność, chcące szybkich odpowiedzi na różne życiowe dylematy. Oczywiście można dzięki przepowiedniom zyskać odmienną perspektywę, ale czy człowiek, który nigdy nas wcześniej na oczy nie widział, będzie miał lepszy ogląd sytuacji niż na przykład przyjaciel? - powiedziała Wiktoria Dróżka.

Więcej o: