Jej brzuch pokrywają tatuaże. Pokazała, jak wyglądały po ciąży. "Niesamowicie"

Kobiece ciało zmienia się podczas ciąży. Joginka Emma może pochwalić się niezwykłymi tatuażami, które pokrywają dużą część jej ciała, w tym również brzuch. Na TikToku pokazała, jak zmieniły się po urodzeniu dziecka.

Emma jest matką dwójki dzieci, a na tiktokowym profilu pod nickiem Thattattooedyogamum prowadzi konto, na którym pokazuje innym kobietom nie tylko ćwiczenia z jogi, ale także popularyzuje ciałopozytywność. Pokazała, jak po porodzie wyglądają tatuaże, które zdobiły jej brzuch. 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska chwali się nowym tatuażem

Pokazała, jak zmieniał się tatuaż na brzuchu podczas ciąży. Po porodzie miała głębokie rozstępy

Emma Scott mieszka w brytyjskim Carlisle i jest instruktorką jogi. Na TikToku przekonuje kobiety, aby nie wstydziły się własnego ciała i promuje ciałopozytywność. Sama również pokazuje się bez filtrów i zabiegów upiększających, a jej cechą charakterystyczną są tatuaże, które pokrywają ramiona, ręce, a także brzuch. Kiedy zaszła w ciążę, postanowiła dokumentować, w jaki sposób zmieniało się nie tylko jej ciało, ale także tatuaże na brzuchu, gdzie widnieje hinduski bóg pod postacią słonia.

Tuż po porodzie tatuaż nie prezentował się najlepiej. Joginka przyznaje na filmie, że rozstępy były dość głębokie, jednak regularne ćwiczenia pozwoliły jej poradzić sobie z tym problemem. Na nagraniu można obserwować, jak wyglądał powrót do formy sprzed ciąży.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Emma pokazała powrót do formy po porodzie. "Jesteś moją inspiracją!"

Internautki chętnie komentują film Emmy. Są zachwycone postawą joginki oraz wynikami walki z rozstępami.

Twój tatuaż wciąż wygląda niesamowicie.
Wow! Rozstępy bardzo ładnie się zagoiły.
Szacunek, że udało ci się poradzić z tak głębokimi rozstępami.
Wygląda świetnie.
Jesteś moją inspiracją! Wyglądasz niesamowicie.
Zmotywowałaś mnie do działania.
Więcej o: