Radosław Majdan w szczerym wywiadzie. Padło pytanie o Dodę. "Stalkerka"

Radosław Majdan udzielił szczerego wywiadu w programie "Rozmowy Plotka". Dziennikarz prowadzący rozmowę - Wiktor Krajewski zapytał go o byłą małżonkę Dorotę Rabczewską czyli Dodę. To, co powiedział na jej temat, może niektórych zdziwić.

 Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Nie da się ukryć, że życie miłosne Radosława Majdana swego czasu było naprawdę burzliwe. Piłkarz trzykrotnie mówił "TAK" na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Sylwia Majdan, wcześniej modelka, teraz spełnia się jako projektantka. Ich małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu. Sylwia pozostała jednak przy nazwisku byłego męża. Dlaczego? Wyjaśniła to w jednym z wywiadów: - "Zostawiłam je, bo wszystkie studia, które zrobiłam, zrobiłam na to nazwisko. Nie czuję potrzeby, żeby je zmieniać. Poza tym bardzo lubię Radosława" - mówiła w rozmowie z Newserią. Drugą żoną Radosława Majdana była Doda. Para po trzech latach się rozstała, ale tym razem w znacznie większych oparach skandalu. Związek zakończył się wyrzuceniem przez okno rzeczy Radosława Majdana i gorzkim wywiadem w dwutygodniku "Viva!". Choć od ich rozstania minęło już 15 lat, Doda co jakiś czas wypowiada się na temat byłego męża. Tym razem Radosław Majdan powiedział, co o tym wszystkim myśli. Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej. 

Zobacz wideo

Radosław Majdan o Dodzie: "Stalkerka" 

Radosław Majdan udzielił szczerego wywiadu Wiktorowi Krajewskiemu dla Plotka. Były piłkarz zapytany o Dodę nie szczędził w słowach i powiedział co o niej myśli. 

Moja druga żona, można powiedzieć, że z premedytacją stalkera, od 15 lat konsekwentnie coś dodaje [na temat związku - przyp.red.]. [...] Jak patrzę na pewne małżeństwa, które się rozpadły i żona ma pretensje, to sobie mówię: oj, musicie się uzbroić w cierpliwość. Ja już ją [cierpliwość - przyp. red.] mam 15 lat, bo ona cały czas z uporem maniaka coś przypomina [mediom - przyp.red.]. W pewnym momencie wydawało mi się, że to też chyba był moment na zaistnienie jej.

- powiedział w rozmowie z Plotkiem. 

Radosław Majdan o "Dziewczynach z Dubaju" 

W rozmowie Majdana z Krajewskim pojawił się również wątek filmu "Dziewczyny z Dubaju", który Doda produkowała i odegrała w nim jedną z ról. Były piłkarz wypowiedział się na temat jednej z postaci, która miała być rzekomo inspirowana właśnie nim. - "Pewne rzeczy są słabe. Jeśli robisz w jakimś filmie rolę kogoś, kto jest podobny do mnie i bardzo mocno mnie przypomina, to już jest sprawa pewnie opierająca się o zniesławienie, bo to jest przekroczenie jakiejś granicy. Pokazuje to, jak bardzo ta druga strona nie może się pogodzić, jaka jest nieszczęśliwa, że cały czas ma w sobie tę frustrację po 15 latach" - mówi. 

Radosław Majdan od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Małgorzatą Rozenek-Majdan 

Gdy do mediów trafiła informacja, że Radosław Majdan spotyka się z Małgorzatą Rozenek, wiele osób nie sądziło, że ta miłość skończy się małżeństwem. Ostatecznie para powiedziała sobie "tak" w 2016 roku. Ich ślub i wesele było naprawdę spektakularne. Para przez kilka lat starała się o dziecko. Ostatecznie udało im się to w 2020 roku, kiedy to 10 czerwca na świat przyszedł ich syn Henryk. Przypomnijmy, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie procedura in-vitro. Warto dodać, że Małgorzata Rozenek-MajdanPublikujod niedawna wspólnie z politykami walczy o to, by ta metoda leczenia wróciła do pełnego finansowania w naszym kraju.

Więcej o: