Podała 5 powodów, dla których lepiej umawiać się ze starszymi kobietami. "Pewność siebie przede wszystkim"

Czasy, w których samotne kobiety w starszym wieku siedziały w domu, a ich jedyną rozrywką było wyglądanie przez okno, już dawno minęły. Rozpoczęła się era aktywnych seniorek, które nie kryją się ze swoimi potrzebami. Chcą korzystać z życia i niczego nie żałować. Pewna użytkowniczka TikToka jest tego doskonałym przykładem.
Zobacz wideo Majdan o cechach Małgorzaty Rozenek-Majdan i wspólnej pierwszej randce. "Zobaczyłem, że jest już późno"

Kiedyś samotne starsze kobiety nie w głowie miały randki, studia, kursy czy aktywne prowadzenie życia towarzyskiego. Czasy się jednak zmieniają, a władze różnych miast i krajów mając na uwadze ich dobro i aktywizację, organizują spotkania, koła zainteresowań, uniwersytety trzeciego wieku, a nawet potańcówki i wieczorki tematyczne. Kobiety już nie chcą siedzieć w domu i w samotności sprzątać, gotować i wyglądać przez okno, a przynajmniej jakaś ich część. One chcą czuć, że żyją i wykorzystują szanse, które los im podsuwa pod nos. 

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wymieniła 5 powodów, dla których lepiej umawiać się ze starszymi kobietami

Jedna z aktywnych użytkowniczek TikToka, znana z udzielania porad dotyczących związków, relacji damsko-męskich i seksu, podzieliła się niedawno śmiałymi tezami dotyczącymi umawiania się ze starszymi kobietami. Chce dzięki nim udowodnić, że umawianie się z kobietami w jej wieku (kobieta ma powyżej 60 lat) ma więcej zalet, niż niektórym mogłoby się wydawać. Wymieniła 5 najważniejszych, a wśród nich znalazły się takie powody jak: żadnych zabaw i owijania w bawełnę, pewność siebie, umiejętności w łóżku, brak zobowiązań i niezależność. Sporo osób się z tym zgodziło, nie wszyscy dali się jednak przekonać. 

Korzystanie z mediów społecznościowych może nieść sporo korzyści

Może i nie wszystkie kobiety chciałyby publicznie pisać o związkach i życiu intymnym, jednak to, co robi ta kobieta ma też swoje plusy. Są ludzie, dla których umawianie się z kobietami powyżej określonego wieku to już przekroczenie granic. Inni jednak traktują to, jako ciekawe doświadczenie. W obecnych czasach duża różnica wieku między kobietą a mężczyzną dziwi coraz mniej ludzi. Jeśli samym zainteresowanym to nie przeszkadza, nie ma się czym martwić. Takie otwarte rozmowy na temat związków ze starszymi kobietami, których zwolenniczką jest nasza użytkowniczka TikToka, mogą okazać się bardzo pomocne, tym kobietom, które chciałyby spróbować aktywnie spędzać czas i zacząć umawiać się na randki, ale mają pewne obawy. To jeden z przykładów korzyści płynących z korzystania z mediów społecznościowych.

Więcej o: