Jakie znaki zodiaku mają największe szanse wygrać na loterii? Szczęście nie opuszcza ich na krok

Nie wygrasz na loterii, jeśli nie kupisz losu, i nie wygrasz konkursu, jeśli nie weźmiesz w nim udziału. Okazuje się, że maj to wyjątkowy czas dla pewnych znaków zodiaku. To właśnie oni mają największe szanse zostać zwycięzcą. O kim mowa?

Dla wielu osób wygrana na loterii jest największym marzeniem. Pomysł, by nagle stać się milionerem z dnia na dzień, jest niesamowicie pociągający i nietrudno zrozumieć dlaczego. Jednak szanse na wygraną w loterii są stosunkowo niskie, a zdecydowana większość osób, które grają, nigdy nie zobaczy swoich liczb, jako wygranych. Według astrologów również czas może niektórym znakom zodiaku sprzyjać wygranej. Warto pamiętać, aby traktować zestawienie z lekkim przymrużeniem oka.

Zobacz wideo "To Leslie" - opowieść o przewrotności losu [ZWIASTUN]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Szczęście ich nie opuszcza. Życie zodiakalnego skorpiona to pasmo sukcesów

Skorpiony mają tyle szczęścia w swoim życiu, że wiele z nich może się zastanawiać, czy urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą. W rzeczywistości, nawet nie muszą się zbytnio starać, aby los im sprzyjał. Zodiakalne skorpiony należą do osób, które nagle w zimowym płaszczu znajdują zaginiony banknot lub ktoś funduje im atrakcje. Według astrologów, osoby spod znaku skorpiona powinny dobrze spożytkować tę energię i kupić los na loterii, bo mają duże szanse na wygraną tej wiosny.

Ewa Skibińska Garnitur Ewy Skibińskiej to hit dla pań po 60-tce. Wizualnie odejmuje lat

Rozważne postępowanie i decyzje wodnika skutkują nieoczekiwanymi zwycięstwami

Wodnik to typ, który podejmuje skalkulowane ryzyko, które zwykle się opłaca. Nie, bawi się w hazard ani nie robi, niczego nierozsądnego. Szczęście wydaje się kwitnąć wraz z obojętnością zodiakalnego wodnika i brakiem emocjonalnego zaangażowania, w to, aby wygrać. Tak, więc ten znak zodiaku ma duże szanse na wygraną na loterii w tym okresie.

Oprysk na czereśnie Spryskaj drzewka i zapomnij o szkodnikach. Prosty trik uratuje czereśnie

Strzelec idzie przez świat, zarażając innych swoim optymizmem. Często znajduje się w gronie wygranych

Strzelec to jeden z najszczęśliwszych znaków zodiaku. Trudno wyjaśnić, dlaczego niektórzy ludzie mają więcej szczęścia niż inni, ale może to wynikać z ich optymistycznego nastawienia, które sprawia, że zodiakalny strzelec jest tak szczęśliwy. To typ osoby, która przechodzi ulicą i nagle znajduje banknot na ziemi. Szczęście nie przestaje ich opuszczać, dlatego warto, aby spróbowały swoich sił na loterii lub w konkursie.

Więcej o: