Po 8. ciąży jej uda zaczęły "wyglądać jak galaretka". "Tłuszcz wszędzie się przemieszcza"

Ciąża to piękny, ale i wymagający czas w życiu każdej kobiety. Ciało szybko się zmienia, a zmiany te często są trudne do zaakceptowania dla wielu kobiet. Jedna z bohaterek programu TLC postanowiła podzielić się swoją historią.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Rubi jest matką ośmiorga dzieci. Pochodzi z Florydy i wiedzie szczęśliwe życie u boku kochającego partnera. Zmaga się jednak z pewnym kompleksem. Przez pierwsze trzy ciąże nie zauważyła wielkich zmian w swoim wyglądzie, jednak po czwartej ciąży zmienił się kształt jej bioder. Próbowała schudnąć, ale bezskutecznie. Z każdą kolejną ciążą wygląd Rubi zmieniał się coraz bardziej. W końcu zgłosiła się z prośbą o pomoc do programu TLC "Awake Surgery".

Zobacz wideo Lili Antoniak wrażenia dotyczące ciąży: Puchniesz, nie wysypiasz się, tracisz włosy

Urodziła 8 dzieci. Porody całkowicie zmieniły jej ciało

Po ośmiu ciążach nogi Rubi osiągnęły trzykrotnie większy rozmiar i nieregularny kształt. Kobieta czuła się przytłoczona faktem, że w obecnej sytuacji ciężko jej nawet dopasować jakiekolwiek ubrania. - Niezależnie od tego, ile ćwiczyłam, rozmiar moich ud się nie zmieniał. Czuję się jak wielka łódka - wyznała w programie "Awake Surgery". Rubi postanowiła poszukać pomocy w programie i poddać się operacji plastycznej, która przywróci jej nogom dawny wyglądPrzyznała, że teraz jej uda wyglądają jak galaretka. - Nawet jak je napinam, to tłuszcz wszędzie się przemieszcza - opowiadała. Zabieg miała przeprowadzić dr Meegan Gruber, uznana pani chirurg.

Wstydziła się swoich ud. W pracy ukrywała się za ladą

Amerykanka musiała mierzyć się z nieprzyjemnościami ze strony innych osób. Była krytykowana nawet przez przypadkowych ludzi na ulicy. Operacja zmniejszenia ud była dla niej szansą na powrót do dawnej sylwetki. Jak sama przyznała, bardzo wstydziła się swoich nóg. - Widzę, że ludzie gapią się na mnie. W pracy wolę stać za ladą. Ukrywam za kontuarem moje gabaryty - mówiła. W pracy również nieraz spotkały ją niemiłe docinki z powodu jej wyglądu. - Pewnego razu klient powiedział teatralnym szeptem: "O kurde, ale wielkie". Wyszłam ze sklepu, poszłam bez słowa do auta, zamknęłam się i zaczęłam płakać. Nie chcę już tak żyć - dodała Rubi. Dr Meegan Gruber odessała z ud kobiety 2 litry tłuszczu. Efekt był widoczny natychmiastowo. Dzięki temu Amerykanka odzyskała pewność siebie i dzisiaj cieszy się nowym wyglądem. Jej historię można obejrzeć poniżej.

 
Więcej o: